Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egyesek mi örömüket lelik...

Egyesek mi örömüket lelik abban, hogy belökik az alacsony embereket a jármű belsejének azon részébe, ahol az alacsony ember nem tud kapaszkodni, mert nem rá méretezték a magas kapaszkodót?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 22:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

te okostojás meg azt nem érted, hogy mindenki ott tömörül az ajtónál, és belépni se lehet?? tudod milyen idegesítő az? és utána belépek, és látom, hogy üres a kocsi belseje .. hát neked meg ennyi eszed sincs? én szó szerint ideges leszek, hogy képes ott állni végig és inkább keresztül esik rajta mindenki, de sebaj, ugyan nem megy beljebb ... nagyon durva na. Mintha menekülni kellene abból a rohadt kocsiból percenként, úgy ugrásra készen állnak ott sokan.

Persze másrészt örülök, hogy bent meg nagy a tér, és onnan röhögök, ahogyan állnak az ajtónál, mint a heringek.


Figy, aki ennyire alacsony, az egyrészt tehet panaszt a BKV-nál, másrészt vigyen magával valamit, amivel eléri a korlátot, egy fadarabot vagy mindegy .. amit akar, esernyő is jó!

2010. nov. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
07:22 - Amíg a BKV sofőrjeinek nagy része úgy vezet, mint ha krumplit szállítana, nem merek segédeszközzel vagy bármivel megpróbálni a magas, számomra elérhetetlen kapaszkodóban kapaszkodni, mert nagyobb balesetet okozok vele, mint ha csak magamtól esnék el. Tudod, azért az is vicces, hogy a magas emberkék a metrón nekitámaszkodnak az ajtó melletti korlátnak, és nem mennek beljebb, pedig ők aztán simán elérnék, én meg kénytelen vagyok rájuk szólni, hogy legyenek szívesek kicsit arrébb mászni, mert nem akarom a feneküket letapogatni a kapaszkodási lehetőség miatt.
2010. nov. 20. 12:09
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

7:22,

téged vinnélek magammal és rádállnék, mivel a bun-kó is fadarab.

2010. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
07:22 - Még az jutott eszembe nap közben, hogy a gyerekednek is ezt mondanád, hogy kapaszkodjon esernyővel, ha félrelökik és nem éri el a magas kapaszkodót?
2010. nov. 20. 18:52
 15/16 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, a 7:22-es az egyik lökdöső-örömködő. Annyi empátiás készséggel, mint egy fatuskó.

Érteni is annyit ért meg.

2010. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Tényleg h nem lehet ezt megérteni...na, akk megosztok veletek egy sztorit, ami velem esett meg. Anno, mikor még nem 180, hanem 110 centi körül lehettem, kapaszkodtam az ajtónál, mert csak azt értem el...beljebb löktek. Mindkét kezem tele volt, kapaszkodni nem tudtam. Aztán fékezett a busz, és egy öregasszony ölében kötöttem ki. Az elkezdett visítani, na akkor kaptak észbe az emberek, h talán helyet kéne adiuk a kapaszkodónál. :D
2010. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!