Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bliccelés. Van megoldás?

Bliccelés. Van megoldás?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy nov5én nem vettem jegyet szabolcsvolán járatán. Rossz kifogás hogy akartam jegyet venni, de pénz hiányában döntenem kellett hogy vonaton vagy buszon ne vegyek. Nem adtam meg az adataimat az ellenőrnek, ő fentartott a buszon(jogellenesen) és a rendőröknek kénytelen voltam megadni. Jött a levél hogy kiadták az adatokat a szabolcsvolánnak. Agyalok a mentségeken hogy mit fogok tudni felhozni, kettő jutott eszembe.


1. Nem írtam alá az égvilágon semmit, ergó bizonyíték sincs.

2. Elhagytam 2-3 éve az irataimat és újak lettek csináltatva.Nem én voltam az aki...


Nem erkölcsi oktatásra vagy lelki fröccsre van szükségem, hanem értelmes véleményre a két mentőővről, plusz ha valaki adna egy harmadik alibit arra se lennék mérges :)


Köszi


2010. nov. 26. 17:03
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Nem fognak kérdezni semmit.Kiküldik a csekket,hogy fizesd be 8 napon belül,vagy mutasd be a bérleted,és akkor kevesebbet kell fizetni.Ha nem fizetsz időre,akkor duplázódik a bűntetés,amit a végén behajtanak
2010. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
17%

" de mikor a múlt héten a felső szomszédom agyonverte a feleségét, és nyolc szomszéd is hívta őket a házból, hogy azonnal jöjjenek, nem jöttek :("


Persze hogy nem jöttek...

A rendőrségnek marhára semmi köze nincs ahhoz, hogy magáningatlanban mi történik.

Hacsak nem bírósági végzéssel mennek, de ez nem a verekedés.

Szomorú dolog ez ami történt, de azért gondolj bele, hogy mi lenne ha rádtörnék az ajtót mert az asszonnyal épp szadó-mazóztok, és sikoltozik, a szomszéd meg rendőrt hív...


Bocsi az OFF-ért.

2010. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Aha köszönöm a válaszolóknak.


Gondoltam hogy szarba vagyok :/


Nincs mese ezt be kell fizetni. Viszont az hogy feljelentsem az ellenőröket az tetszik mivel örültek maguknak rendesen...

2010. nov. 26. 18:47
 24/36 anonim ***** válasza:

18:45

Az eset ennél sokkal összetettebb, de nem írom le részleteket, mert nem ide valóak. Vastag aktája volt már az ügynek a rendőrségen, persze most lehet lezárni, mert bekövetkezett a legrosszabb :(

2010. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Szembesítésen mit csinálsz a rendőrökkel és a sofőrrel szemben? Mert mindkét kitalált esetben ez lesz a következő. És ez bizonyíték.
2010. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
78%

"A rendőrségnek marhára semmi köze nincs ahhoz, hogy magáningatlanban mi történik. "


Ezt Te sem gondolhatod komolyan!

2010. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Ha kiküldik a büntetést, írd rá, hogy címzett ismeretlen helyre költözött, és küld vissza a feladónak. Lehetsz te hajléktalan is. Nem vagy köteles a bejelentett lakcímeden tartózkodni.
2010. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Én mindig így csinálom, még sohasem fizettem büntetést. Keressen meg a Szabolcs Volán, ha akar,vagy ha tud.
2010. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Dögöljön meg a tehenük is....
2010. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: az ellenőrök bérét, a rendőrök illetményét, és a te büntetésedet is a szüleid béréből fizettetik ki.
2010. nov. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!