Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 16. 000 Ft bkv pótdíj. Meg...

16. 000 Ft bkv pótdíj. Meg lehet úszni? Mi történhet ha nem fizetem ki?

Figyelt kérdés

Ma büntettek meg bkv buszon, 16.000 Ft-os csekket kaptam. Nem sűrűn szoktam pesten járni,csak nagyon ritkán..Még kiskorú vagyok

Mi fog történni ha nem fizetem ki? Elévül egy idő után vagy addig fognak zaklatni amig ki nem fizetem??



2012. jún. 27. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:

5 év után évül el, ha addig egyetlen levelet sem kapsz, de ez persze nem így lesz, 4,5 év múlva kapsz majd egy levelet, hogy 67400 Ft-tal tartozol, mert a késedelmi pótlék és a kamatok is benne lesznek mér. Onnantól pedig újra indul az 5 év.

B. lehetőség: befizeted és legközelebb ha Pesten jársz, veszel jegyet

egyébként a szüleidnek kell majd kifizetni, nem Neked kiskorúként, ha nem fizetik, akkor a fizetésükből fogják hivatalból tiltani a megemelt összeget.

2012. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!