Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért ilyen bunkók a buszon...

Miért ilyen bunkók a buszon az öregasszonyok?

Figyelt kérdés

Amikor suliból jövünk haza és a 40 személyes buszon vagyunk 80-an állandóan sírnak h nem tudnak leülni ,de ahogy helyhez jutnak kiteszik a cuccukat vagy akármilyüket és nem engednek senkit leülni(akkorse ha kérik), de amikor nincs helyük üvöltöznek mindenkivel és hozzátenném ez inkább a 45-60 közöttiekre vonatkozik.Az idősebbek nem csinálnak ilyet(legalábbis még nem láttam).

- mondjuk én kibírom, hogy űllnom kell mert fiatal vagyok, de nem mindenki van így-


2009. szept. 30. 09:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
98%
én már le sem ülök a buszon hogy ne legyen probléma. kibírom azt a 15-20 percet állva is. egyébként én azt vettem észre hogy felszállásnál szinte félre löknek meg sietnek, utána meg játsszák hogy nem tudnak lépni sem annyira öregek (tisztelet a kivételnek) Múltkor odaszóltam az egyiknek mikor felszállásnál úgy meglökött hogy meg kellett kapaszkodjak, hogy nyugodjon meg nem volt szándékomban leülni, erre még én vagyok a szemtelen, jah és hozzá teszem hogy 29 éves vagyok tehát nem tini.
2009. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
96%

nemtudom,hova valósi vagy ,de én veszprémi vagyok.

nálunk az a probléma,vagyis azt nem értem,hogy a vén nyanyák (60tól felfele kb ) mért kib.szott korán mennek vásárolni?!

reggel televan a busz iskolásokkal.és akkor jönnek ők,és befinganak buszon,rohadt büdösek alapból ,szóval undorítóak. és akkor ott ordibálnak,hogy vegyük le a táskát.meg stb. nekik ott van a kezükben a k.rva sok szatyor,meg bevásárló kiskocsi stb.


ha akár 1 órával későbbi busszal mennének,azokon alig lenne diák,de neeeeeeeeeeeeeeeeem nekik mindig azzal a busszal kell menniük,amelyiken a sok diák van.


és már bocs,de ha tél lesz,meg eső meg mocsok a buszon,akkor a kutya se fogja levenni a táskáját és beletenni a mocsokba. qrvára utálom a mai öregek 1 részét.


aztán panaszkodnak,hogy a mai fiatalok így meg úgy...

mi max graffitizünk meg ienek, DE ők Világháborút csináltak...


ennyi

2009. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
100%

Na ha belém rugna egy ilyen házsártos nyanya szépen leordítanám a fejét, talán még vissza is rugnám. Hát mit képzelnek?


Múltkor voltam gyógyszertárba. Ketten voltak előttem, beálltam a sorba. Jön utánam egy mamika a férjével. A mamika a férjével beáll a mellettem lévő sorba. Majd a mama szépen lassan átjön az én soromba, persze félig meddig elém állt. Én kerülnék sorra, erre vágódik be elém a nyanya... hát mondom nem zavarja, hogy én voltam itt előbb????

A válasza erre az volt, hogy dehát egyszerre érkeztünk... ja lehet, de ő nem az én soromba állt be. Én meg nem fogom végigvárni míg kiváltja a 20 receptjét, én meg elintézem a dolgom 1 perc alatt.


Hát ennyit az öregekről. Mi ne legyeünk majd ilyenek!

2009. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
100%

Utolsó tapasztalatából kiindulva, nekem is lenne egy. Ugyanígy gyógyszertár, vén nyanya be akart elém állni, erre közöltem vele h most én jövök, és beálltam a jogos helyemre. Mire szitkozódni kezdett...nagyon lesza.rtam..mit képzelt?:) Buszon ált. átadom a helyem, de van olyan is amikor nem. Amikor tudom h én végállomásig utazom és ő csak 2 megállót akkor uram bocsát azt még vhogy kibírja a tömött buszon!!!!

Összességében úgy látom amúgy többen vannak a bunkó öregasszonyok, de persze találkoztam már nagyon aranyossal is.

21/L

2009. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
100%
vissza kell nekik feleselni, vegyék már észre magukat.. nem a nagyanyáink, hogy megmondják, mit tegyünk...
2009. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
95%

Sziasztok nekem is van egy kedves sztroim:

már utolsó hónapban jártam a kislányommal, ott pihegtem a buszon, komolyan levegőt alig bírtam venni, akkora volt a hasam. Velem szemben iskolások ültek, 16-18 év közöttike, vagy 4-5en.

Erre mit csinál a vén Qrva? Odaáll fölém, hangosan zörgeti a szatyrát, és sóhajtozik, meg nyög, mint aki mentem meg akar halni. Persze eszébe se jutott az iskolásokhoz odamenni, neeeem. Ő a kismamát pécézte ki magának... valószínűleg ő nem szült soha, vagy már elfelejtette, milyenek az utolsó hetek.

Nagyon fogok igyekezni, hogy én ne legyek ilyen!!!

25/L

2009. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Úgy látom mindenki találkozott már ilyen jellegű problémával.Igazából én sem azt akartam mondani, hogy az összes öregről ezt gondolom, mert persze vannak kedvesek is.De én úgy vettem észre, hogy nagyon sokan vannak így.
2009. szept. 30. 12:33
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó mikor a diákjáraton pampognak, hogy "milyen sok a diák, nem lehet leülni".
2009. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
100%

Szia!Na igen,ez jelenség.Talán azt gondolják,hogy a korukból kifolyólag nekik elsőbbség jár mindenben...

Nekem is rengeteg negatív tapasztalatom akad,szintén patikás,buszos sztorik...de eddigi életem során egy pozitív is van!:)

Kisfiammal 5-6 hónapos várandós voltam,álldogáltam a buszon,egy idős néni mellett.Pár perc után felpillantott rám és azonnal felugrott,amint meglátta a pocimat,és addig erőszakoskodott,amíg le nem ültem.Hát ilyet...kicsit kellemetlen volt a szituáció,de mégis jól esett,hogy ő nem gondolta magát felsőbbrendűnek a leélt évek miatt.

Egyébként ritkán buszozom,ha van lehetőség,átadom a helyem.Remélem én is lehetek majd öreg néni és ha fáj a derekam,majd jól fellökdösök mindenkit a buszon :) hehe,vicc volt!

2009. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
97%

Ejnyebejnye, hát nem értitek, hogy ha százon 8 mp-et futottak a busz után, utána elfáradnak? :))) Hát perszehogy le akarnak ülni. Szerintem nem több a banya, mint a nénike, csak az ember sokkal inkább megjegyzi őket, mert feltűnőbb. Egy kedvesen üldögélő nénit inkább elfelejt az ember, mint egy olyat, aki jól bokán rúgta. Biztos ezzel is nyomot akarnak hagyni a világban, vagy ilyesmi.

Az én "kedvenc" történetem: orvoshoz visszarendeltek szülés utánra kontroll vizsgálatra. Kérte a doki, hogy a babát is hozzam magammal. Időpontom volt, de csúszott a rendelés, már 1 órája ott egyensúlyoztam az 5 hetes gyerekemet, amikor egy néni, aki eltévesztette az időpontját (11-re jött 1 helyett) addig-addig mesterkedett, amíg bekavart elénk. Több, mint fél órát volt bent, a baba már 1 órája sírt, mert unta a dolgot nagyon. Nekem meg már majd le szakadt a vállam, és mi kb. 5 percet voltunk bent, mert csak pecsételtek, meg leleteket adtak ki. A nővérek igyekezett még 11 körül hazaküldeni a nénit, hogy jöjjön vissza, mert nagyon sokan vannak, de az hajthatatlan volt, pedig a szomszéd házban lakott. Nem hatotta meg, hogy miatta sírt plusz 3/4 órát a pici. Hát én is elég mogorva voltam...

2009. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!