Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek a villamosve...

Mi a véleményetek a villamosvezető vs. Terhes nő ügyében?

Figyelt kérdés

Én ezt a videót mutatnám meg az anyukának: http://www.youtube.com/watch?v=9xcCpgcU0o0

Valamint elmondanám a következményét, hogy a hölgy lábát amputálni kellett.



2013. jún. 20. 23:02
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Azt vegyük már számításba, hogy nem azért adott egy pofont, mert lelépett elé....
2013. jún. 20. 23:27
 12/38 anonim ***** válasza:
30%

Egyébként meg az vesse rá az első követ, aki még soha nem volt figyelmetlen. Én is voltam már rengetegszer, kamion elé fordultam ki véletlenül meg minden...


Előfordul. A kreszben pedig világosan benne van, hogy a baleseteket meg kell akadályozni. A nő figyelmetlen volt, a villamosvezető természetes, hogy a fékre lép, hogy ne üsse el. Mikor bicikliztem, figyelmetlen voltam és kimentem a hév elé. Ha nem dudál, ma nem ülök itt a szobámban. Ennyi. Ez több éve volt és nem kellett pofon, hogy azóta sokkal jobban odafigyeljek. Ennek a nőnek is elég lett volna, ha rácsenget. A baromállat villamosvezetőnek nem kellett volna megütni, nem is volt hozzá joga.

2013. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
16%
Hát én nem hiszem a hülye híreket, hogy a nő röhögött rajta meg gúnyolta. Miért tette volna. A nő egyszerűen figyelmetlen volt, átment a piroson, a sofőrnek emiatt vészfékeznie kellett, hogy el ne üsse, majd kiszállt és arcon csapta.
2013. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
10%
Borzasztóan elitélem az ilyen agresszív embereket! Aztán így, hogy ekkora botrány lett belőle, meg ilyen komoly gondjai lettek belőle, persze, hogy egyből bocsánatot kért!!!
2013. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

De a barom állat nőnek meg nem kell mutogatni és nevetgélni, hanem csöndben elnézést kérni, főleg egy olyan embertől, aki azt hitte 2 embert ütött el.

Mondom, meg lehet mutatni azt a videót. Ha még sűrítés lett volna a körúton és ICS-k is közlekednek, akkor ő nem megy haza semmilyen sérülés nélkül. Vagy megy az angyalkálhoz, vagy megússza egy csonkolással, mint a hölgy a videóban. Ha egy kicsit rosszabb reakcióidejű vagy, pl épp tüsszentő járművezető van a Combinon akkor is ez a helyzet.

Sokat vezetek én is, ha hibázok azt kivétel nélkül elismerem, azért bocsánatot kérek, nem pedig egy ilyen sokkhatás alatt álló embernek ugatok vissza, amikor a tilos jelzés ellenére majdnem elgázolt.

2013. jún. 20. 23:34
 16/38 A kérdező kommentje:
Rögtön kért maga ellen intézkedést, a végállomásra még bevitte a szerelvényt.
2013. jún. 20. 23:35
 17/38 anonim ***** válasza:
38%

Nem hiszem h egy terhes nő, akinek vigyáznia kell magára beugat a villamosvezetőnek. Ezt tuti a média színezte ki. Láttam én már sok-sok ilyen incidenst.


Bármit mondasz kérdező, nevelés ide vagy oda, figyelmetlen volt, fék és ennyi, megy minden tovább. Nem kell megütni. Akármilyen figyelmetlen volt, akkor sem üthet csak úgy meg valakit. Akinek pedig ennyire eltud borulni az agya, annak nem való ilyen munkahely. Lehet, hogy a gyermekét is veri. Ilyen könnyen elveszti az önkontrollját egy ilyen kis semmiség miatt, akkor mi lehet valami komolyabb dolog után???

2013. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Nincs igazad...

Nem a média színezte ki, maga a nő is elismerte, hogy a megrémült járművezetővel szóváltásba keveredett, majd be is mutatott. A pofon itt csattant el. 20 éve dolgozik a cégnél, most utcára tették.

Nem véletlen, hogy 10-ből 8 komment a villamosvezetőt védi. Megnéznélek én téged szivesen 20 év villamosvezetés után, akár csak 1 műszakot lenyomnál a körúton, akkor egy kicsit átértékelnéd a helyzetet és azt, hogy milyen sokkos állapotba kerülhet az ember. A nő megússza. Azért ússza meg, mert egy jól képzett járművezető, jó fékezési képességgel megáldott jármű volt az útjában. A vidóban említett hölgy szerinted hány pofont viselne el a lábaiért?

2013. jún. 20. 23:52
 19/38 anonim ***** válasza:
64%
Ezt nem tudtam, hogy mutogatott :( Mondjuk ez tényleg gáz, ez a része, de egyébként az, hogy 20 éve vezet, biztos látott már ezalatt rengeteg idióta embert. Van belőlük elég. Kezelni kell, az a lényeg, főleg ha van otthon egy 7 éves kisgyermek, akiről gondoskodni kell! És ennek nem szabad, hogy akármilyen mutogatás, vagy beszólás útjában álljon! Szólt volna be ő is, mutogatás, csöngetés, de ez, hogy így megütötte a lehető legrosszabb megoldás volt a probléma rendezésére!
2013. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Előző: Igen, ő is elismerte. Azért ha figyelmetlenségem miatt majdnem elüt a villamos és emiatt úgy kell fékeznie, hogy az utasok akár meg is sérülhettek volna, akkor nem az a válasz, hogy a középső ujjammal beintek meg visszapofázok. Mind csinálunk hülyeséget, előfordul. Nem is lett volna belőle ügy, ha a nő egy "jaj bocsánat, nem figyeltem!"-et odalök.


Persze a pofon az nem kellett volna.

2013. jún. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!