Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek a villamosve...

Mi a véleményetek a villamosvezető vs. Terhes nő ügyében?

Figyelt kérdés

Én ezt a videót mutatnám meg az anyukának: http://www.youtube.com/watch?v=9xcCpgcU0o0

Valamint elmondanám a következményét, hogy a hölgy lábát amputálni kellett.



2013. jún. 20. 23:02
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
78%
ha angol ha magyar egy idióta,felelőtlen liba ennyit erről
2013. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
73%

Ma 15:24:


De, képzeld, ha magyar lett volna, akkor is lehülyep**áznám, mert az. De ha a média így kiemeli, akkor én is. Aki nem képes vigyázni a saját, és a születendő ki** kölyke életére, és utána még a sofőrnek int be, az egy idióta k***

2013. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
69%
amit a 10es írt, hogy volt már autóval hasonló helyzete. az nem villamos. autóban nyilván nem szállítótt többszáz embert, és éppen lehetett volna simán a vészfékezésnél, hogy valaki elesik, és eltörik a karja, vagy valami. szerencsére nem volt, de nem lehet összehasonlítani azzal, hogy én egyedül ülök az autóba, és satufék, mert valaki kilép elém. másik pedig tényleg az, hogy manapság már ez egy bűn...nem csak itt, mindenhol, tanár megüt nevelő célzattal egy feleselő diákot, azt is rúgják kifelé, kit érdekel, hogy mint szakmailag mennyire jól tanít...ugyanúgy itt is, teljesen nyilvánvaló reflex szerű, ha valaki sokkot kap, mert azt hiszi, elütött valakit, főleg úgy, hogy pár napja a linkelt videón lévő hölgy is jól megjárta...jobb lett volna, ha idegességében a vezetőfülkét veri szét a vezető?
2013. jún. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%
Megérdemelte a villamosvezető a kirúgást,és arra tényleg nincs mentség amit tett,még ha a nő e HP,és nem nézett körül.De azt nem tudjuk,hogy pontosan hogy történt,hogy mégis mekkora távolságra volt a villamostól az angol nő,mert az is lehet,hogy indokolatlanul fékezett akkorát.A vezetőnek piros lámpánál is figyelnie kell,mármint amikor a gyalogosoknak piros,és alap dolog,hogy ha látja,hogy közelednek a sínpálya fel,hogy lassít,vagy fékez. De rengeteg olyan közlekedési lámpa is van,ami nem hagy annyi időt,hogy még a zöld jelzés alatt átérj. Nem értem,hogy miért ezt a barom sofőrt védi mindenki,amikor egy agresszív állat.Na és akkor mi lett volna,ha az Angol nő elvetél,és a babája meghal a pocakjában miközben elesik a pofontól? Az elrettentő videót felesleges volt felrakni,mert lehet,hogy nem volt annyira közel a villamoshoz. Egy utcai kamerafelvétellel lehetne bizonyítani,hogy mégis hogy történt,mert mindkét fél mást állít,és mentegetni akarja magát.
2013. jún. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
Lehet tovább védeni a vezetőt,de az elég ritka dolog,hogy ha valaki sokkot kap pofon vág valakit.Inkább arról lehetett szó,hogy a férfiúi büszkeségén csorba esett,mikor a hölgyek vissza mertek szólni neki.Bárhogy is nézem,én nem találok mentséget erre a viselkedésre,és igenis jogos volt,hogy kirúgták.(köszi mindenkitől a lepontozást)
2013. jún. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
73%

Az egyetlen közös pont az utolsó két hsz írójával, hogy a pofont mindketten elítéljük. (Ahogy azt is, hogy a hölgyemény SAJÁT BEVALLÁSA szerint is mutogatott. Az alpáriság kétoldalú volt, a kivitelezés különbözött.)


"Na és akkor mi lett volna,ha az Angol nő elvetél,és a babája meghal a pocakjában miközben elesik a pofontól?"


Na és mi lett volna, ha bedarálják parízernek gyerekestül? Mi lett volna, ha valaki súlyosan megsérül a villamoson a vészfékezés következtében? Mi lett volna, ha...? De mindegy, tudom, a hölgynek olyan kiváló reflexei vannak szerinte, hogy ő bőven visszaugrott a villamos elől. Hehe.


Már ne is haragudj, de mi az, hogy a sofőr vigyázzon a pirosnál? Bizalmi elvről hallottál már? Vigyázzon az egybites gyalogos, a színeket meg tudja különböztetni! Ha pedig nem képes rá, akkor vetesse magát gyámság alá, mert fogyatékos.

Ez a "kevés a zöld" meg tipikus önmosdatás, mint az autósoknál a "kinnfelejtették a 30-as táblát" (száguldjunk 70-nel) meg "nem fékezek a sárgánál, mert a mögöttem jövő belém szalad" (menjünk át a piroson) és társai. Szokjunk le róluk, de tényleg. Helyes, hogy védjük a gyalogost a KRESZ-szel, de a elk.rt szabályok mindenkire érvényesek.


Rendszeresen megfordulok a hetes vonalán, főleg a Blaha környékén, elképesztő ami ott (is) gyalogmorál címszó alatt fut (röhögve írom le a szót is). Meglátja az öt percenként közlekedő piros hetest, elborul a csökött agya, átszalad a teljes kereszteződésen, nem számít hogy piros van, csikorgó fékkel meg lehet állni. Utána megy a siránkozás, hogy ójaj, szegény gyalogos, a zebrán gázolták el, micsoda egy k..vaország ez.


A pofon mellesleg nemcsak etikailag volt tragikus, hanem mert sikerült egy hülyéből mártírt csinálni, és azzal foglalkozni, hogy "jogos-e a pofon vagy sem" (nem az), ahelyett hogy meglepné a rendőrbácsi egy 50-100 ezres csekkecskével úgy babakelengyének, hogy a gyerekét már másra tanítsa. No meg a többi gyalogost is lehetne ajándékozni (kerékpárosok egy részéről már nem is beszélek), megoldódna az államadósság is pillanatok alatt.

2013. jún. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Részemről lezártam az ügyet,mert soha nem lenne vége a vitának.
2013. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ez már régen nem vita, tekintve hogy azon nincs mit vitázni, hogy meg lehet-e pofozni egy embert vagy hogy át lehet-e sétálni a piroson. Ezekről nem lehet értelmes eszmecserét folytatni, a többi pedig a szubjektív vélemény :)
2013. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!