Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntettek Pesten 16000...

Megbüntettek Pesten 16000 Ft-tal, mert nem volt nálam jegy, se bérlet, de később tudtam meg, hogy helyben fizethettem volna 8000-et de erről nem szólt az ellenőr. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 22:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
43%
Ez felszíni orktámadás volt? Jól mondta valamelyik válaszoló, felszíni ellenőrnek-ha csak nincs vele közteres, de azt meg látod a megállóból-nem adjuk oda a személyit, nem mondunk neki semmit, leszállunk, és a továbbiakban nem kommunikálunk velük, csak határozott léptekkel elmegyünk onnan...
2016. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Itt már nincs mit tenni.
2016. márc. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
57%

32-os! Dolgozol, vagy tanulsz? Téged hogyan lopjunk meg? Hiszen szerinted természetes dolog, hogy mások ingyen dolgoznak, ingyen használod az eszközeit, s csak fellépés kérdése.

A te munkádat hogyan lehet elorozni?

2016. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
32%
A legutóbbi munkahelyem utcaseprés volt, ahol ugye 52 000 volt a közmunkásfizetés, miközben a minimálbér 73 000, tehát ha bliccelek, akkor már csak 11 500 forinttal lóg nekem az állam.:) Amúgy segélyre jár a kedvezmény, így most van bérletem, de nem erkölcsi meggyőződésből, hanem kényelemből, így tudok menni metróval is, és nyugodtan leülök olvasni. Lógni csak akkor lógtam, mikor egyáltalán nem volt jövedelmem. Amúgy meg ha a nyuggereknek 200 000 forintos nyugdíjjal is jár, akkor a minimálbéresnek is, innentől kezdve a bliccelő nem tolvaj, hanem olyasvalaki aki nem hajlandó tudomásul venni egy ellene irányuló diszkriminációt.
2016. márc. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
22%
#11 nyilván egyből ork, mert végezné a munkáját és megbüntetné a bliccelőket, te se vagy ám paraszt.
2016. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
33%
Normális ember soha semmilyen körülmények között nem megy BKK orknak, maga a tevékenység az, amit tisztességes ember nem vállal. Ártatlanokra vadászni nem "tisztességes munka", hanem olyasvalami, ami helyett tisztességes ember inkább a hajléktalanságot választja, ha pusztán ez a két lehetőség van. Ugyanúgy, ahogy az ember nem lesz prostituált, vagy nem rabol bankot az albérlet kifizetése érdekében SEM ugyanúgy nem megy BKK elleőrnek sem.
2016. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
17%
16-os! Tisztességes ember inkább hajléktalan lesz, de nem károsít meg másokat.
2016. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
39%
#16 ártatlanokra vadászni? Szerintem te kevered a szezont a fasz0mmal.
2016. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
# 16 Hát ez egy igen gyenge érvelés. Ezzel az erővel a mai munkakörök felére ráfoghatnád, mennyire tisztességtelen. A bankrablást nem tudom, hogy emlegetheted egy lapon ezzel. A prostitúció pedig sok minden, de nem tisztességtelen. Vagy nem vagy tisztában a szó jelentésével.
2016. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
22%

"Ezzel az erővel a mai munkakörök felére ráfoghatnád, mennyire tisztességtelen."


Miért hol kell még ártatlan, normális hétköznapi emberekre, köztük kismamákra, és nyolc órát dolgozó közmunkásokra vadászni?


"A bankrablást nem tudom, hogy emlegetheted egy lapon ezzel."


Csak annyiban, hogy mindkettő olyan dolog, amit normális gondolkodású ember nem tesz meg.


"A prostitúció pedig sok minden, de nem tisztességtelen. Vagy nem vagy tisztában a szó jelentésével."


Szerinted a prostitúció nem elítélendő erkölcsileg? Hát jó, ahogy gondolod...

2016. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!