Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futással fogyni, lehetséges?

Futással fogyni, lehetséges?

Figyelt kérdés

Sajnos több, mint 10 kg felesleg van rajtam, amit szeretnék a nyárra eltüntetni.

Lassan 2 hete kezdtem el futni, minden második nap. Először csak 10 percet bírtam, mostmár fél óránál járok. Rettentően jól esik, kicsit kikapcsol :)

Viszont semmi változást nem látok magamon. Mennyi idő után indul be a fogyás? Tudok egyáltalán ettől fogyni?

(táplálkozásra odafigyelek!)



2016. jan. 15. 11:48
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Kalória mínuszban tudsz fogyni. Tehàt ezért fontos az étrend, mert hiába edzel ha azzal még nem vagy deficitben. Csökkentsd a szènhidràtot és fogyni fogsz.
2016. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A táplálkozásra kifejezetten figyelj, iktasd ki a cukrot és a péksüteményeket, kenyeret. Szakértő véleményét is tanácsos kikérni, hogy kifejezzen neked mi tesz jót, mit ehetsz, mit nem. A reggeliket ne hagyd ki, az a legfontosabb, sok folyadékot igyál, iktasd ki az alkoholt. Emellett pedig ne diétázz, hanem váltsd életstílust, mivel a diéta befejezte után az emberek gyakran visszahízzák a leadott kilókat.

Én úgy tudom, hogy 40 perc futás után kezdődik a fogyás, de gondolom ez mindenkinél más. Ha két hét alatt sikerült így feltornáznod magad, akkor ne is hagyd abba. Lehet, hogy jó lenne néha elmenni a konditerembe, pár súlyzós gyakorlatot is végezni, hogy az izmaid is erősödjenek, ne csak fogyj. Fontos még az is, hogy motivált maradj, ne hagyd abba, csinálj belőle szokást.

Illetve ne várd, hogy két hét után már elkezdj fogyni, minimum egy hónap kell ahhoz, hogy látható eredményt érj el, három hónap után pedig nem csak te, de mások is észreveszik a változást.

Remélem tudtam valamit segíteni, és kitartást kívánok. :)

2016. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!