Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ma, VÖRÖS riasztásnál, célszer...

Ma, VÖRÖS riasztásnál, célszerű otthon maradni?

Figyelt kérdés
Hegyen lakom, itt mindent JÉGPÁNCÉL borít.A gyereket nem engedtem el a suliba.

#jégpáncél #vörös-riasztás
2017. febr. 1. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Mi laposon lakunk, az iskolással elkorizott az apja, de az ovisok idehaza maradtak.
2017. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
én meg félhegyen lakom, reggel elmentem reggelit venni, ha nem mentem volna éhes maradtam volna :D
2017. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem engedted el suliba? Ahelyett, hogy elmentél volna vele. Attól, hogy fagy van, még nem áll meg az élet.
2017. febr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem muszáj, ne menj sehová. A gyereked esetében érdemes mérlegelni azt, hogy miről marad le. Ha fontos tantárgy fontos témaköre következik, akkor érdemes lehet nekiindulni vele együtt. Ha meg csak pár tehetségtelen tanár kevésbé fajsúlyos órája volna, akkor kár kockáztatni.
2017. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

3. De igen! Megáll!


Alig tudtam ma reggel kijutni az utcánkból úgy, hogy túrabakancs volt a lábamon, azon pedig szöges csúszásgátló.

Még így is küzdelem volt. A BKK-nak egy rakat járata nem közlekedik az időjárás miatt.

(Az oroszok miatt nincs, csak terelés).

Életveszélyes sok helyen közlekedni. Nálunk egyáltalán nincs takarítva az út. És ez budapest külső kerülete, s nem is hegyvidék.

A járdák állapota sem igazán jó, mert gyökerek nyomják fel, keskeny, hepehupás.

A nagyon lassan haladó kocsik is csúszkálnak. Volt egy csattanás is, mert a pár fokos lejtőn nem tudott megállni az autó. Nem blokkolt, de álló kerekekkel csúszott magától a kocsi.

2017. febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyalog mentem, kimentem a teraszra reggel és pofára estem. Oké akkor kocsi marad a helyén, 20 perc sétával is beérek, oké a jég miatt volt 40 is.


Azt nem értem a környéken mindenki kínlódott az autókkal, többen a padkára félig rácsúszva, tologatják egymást. Valaki barom még robogóval is elindult terpeszben tolta. Egy részüket ismerem is, el tudnának gyalogolni dolgozni ahogy én is.

Nem, beül a kocsiba és összetöri. Én ennyi idióta vadbarmot még soha nem láttam.

eleve reggel nem az óra ébresztett fel, hanem az, hogy bőgnek a motorok az utcában. Marhák.

2017. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
48%
Az persze a tapló, bunkó magyarnak eszébe se jutott egyiknek sem, ha már ilyen nagy kaki van, hogy ne egyesével menjen be mindenki, ha már autóval, hanem lehetőség szerint MEGSZERVEZNI, és a 4 személyes helyeket mind kitölteni!
2017. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Jól tetted!

Én mint családfő, nálunk kijárási tilalmat rendeltem el! :-)

2017. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
En ilyenkor csak azt nem ertem, ha ez az allapot mondjuk neadjisten 3 hetig igy marad, a boltba se mentek majd el?
2017. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Úristen!

Mit vétettem?

Itt ennyire megy a bosszú állás?!

8#-as voltam. :-)

2017. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!