Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ma, VÖRÖS riasztásnál, célszer...

Ma, VÖRÖS riasztásnál, célszerű otthon maradni?

Figyelt kérdés
Hegyen lakom, itt mindent JÉGPÁNCÉL borít.A gyereket nem engedtem el a suliba.

#jégpáncél #vörös-riasztás
2017. febr. 1. 08:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"ma 15:26" voltam, es komolyan kerdeztem.
2017. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%

Vagy gyerekek szórakoznak itt, vagy felelőtlen emberek.

Vörös riasztás van az szinte egész országban, minden hatóság arra int, ne menjen senki sehová, ha teheti.

Akinek muszáj, az is legyen óvatos.

És itt meg az a gazember, aki ezek szerinti választ ad.

Anno március 15-én is szerintem ők szidták a világot, pedig akkor is előre jelezték, hogy nagy idő lesz.

2017. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
17%

Ha három hátig tart akkor kitalál valamit, gyalogol, keres akármi módszert, megoldja akiben van életképesség...


Itt egy napról van szó, egy napig nem bírják sokan nélkülözni a s&ggük alól a sz#ros autót, két utcával odébb is azzal megy és mikor összetörik akkor még ő hápog, hogy a húder0hadékközútkezelő nem sózza.

De még annyi esze sincs soknak, ugyanúgy a megszokott útján akar menni, ha az egy hegyoldal megmászása akkor is arra megy még véletlenül se menne két utcányi kerülővel ahol legalább egyenes az út. Ennyire birkák.

Az megint más ha valakinek muszáj mennie, de nagy részének nem kellene, csak meg agyatlanul.


A robogóst ne kérdezd, ő tuti nem két megyét akart menni azzal a gépel amúgy se, de azért elindul vele majd tolja csúszkálva munkahelyig. Hagyjuk...

2017. febr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!