Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan olvashatnék buszon...

Hogyan olvashatnék buszon rosszullét nélkül?

Figyelt kérdés
Napi 4-5 órát buszozok a sulim és az otthonom között ingázva és nagyon jó lenne ezt az időt kihasználni tanulásra, de sajnos 1-2 mondat elolvasása után szörnyű hányinger és émelygés tör rám. Van erre megoldás?

2017. febr. 2. 19:26
1 2
 1/14 Tomcatters ***** válasza:
56%
Ezt sokan nem birjak, mert ilyenkor az agy azt hiszi,hogy mereg jutott a szervezetbe :/ Mozogsz es allsz ..... ilyenkor termeszetes reakcio a hanyinger,megakar szabadulni a meregtol :D Leg jobb amit tehetsz, ha olvasol gyakran kitekintesz,hogy tudja az agy h valoban mozogsz
2017. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Ha gyakran kinézel, lehetőleg közepesen távoli pontokra, az segíthet. Magam is megszenvedtem ezzel, bár én csak fél órát buszoztam irányonként.
2017. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2017. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igazából ezt már próbáltam. :/ azért tettem fel ezt a kérdést hátha van valami más megoldás erre a problémára. Nekem még 1-2 mondat is elég ahhoz, hogy teljesen felforduljon a gyomrom. Szóval nem tudtam ezt a módszert jól kihasználni. De ha még ki ki is nézegettem nem igazán javult a helyzetem sem. :(

Pedig nagy szükségem lenne rá. Egyéb ötlet valakitől?

2017. febr. 2. 20:54
 5/14 Mosqu!to ***** válasza:
100%

Nem tudom,hogy segít-e neked,de nálam bejött régen utazásnál! Az utazás előtt vegyél be egy B6 vitamint! Mikor kirándulni szoktunk menni szerpentines részekre,akkor mindig hányingerem volt és az orvos ezt javasolta! Teljesen bevált,azóta semmi bajom,ha ilyen helyekre megyek! Egy próbát szerintem megér!


(konkrétan ez: [link] - 300 Ft a 30 darab! Ennyit megér szerintem! És ez csak vitamin, nem gyógyszer! :) )

2017. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Mindenképp kipróbálom a közeljövőben. :)
2017. febr. 2. 21:20
 7/14 anonim ***** válasza:
a B6-nak talán csak annyi a problémája, hogy mellékhatásként elálmosodsz tőle (én anno Daedalont szedtem, annak ez volt a mellékhatása, ez biztos)
2017. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tomcatters ***** válasza:
0%
Miert szavaztatok le,aki leszavazott? Letort a mukormotok ??? ....... :D
2017. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nekem az lenne az ötletem, hogy ha van időd, inkább mondd fel a tananyagot és hallgasd. Attól csak nem leszel rosszul:) Esetleg hangoskönyvek?
2017. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Régebben én sem bírtam az utazást, főleg, ha lefele néztem szóval számomra az volt a megoldás, hogy magam elé tartottam az olvasnivalót. Egyenes háttal, előrefele nézve, épp csak nem az előttem lévő ülés hátát bámultam, hanem a könyvemet. Hosszú távon kicsit zsibbasztó tudott lenni, de nekem bevált. (Plusz B6 vitamint vagy Daedalont én is ajánlok!)
2017. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!