Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan olvashatnék buszon...

Hogyan olvashatnék buszon rosszullét nélkül?

Figyelt kérdés
Napi 4-5 órát buszozok a sulim és az otthonom között ingázva és nagyon jó lenne ezt az időt kihasználni tanulásra, de sajnos 1-2 mondat elolvasása után szörnyű hányinger és émelygés tör rám. Van erre megoldás?

2017. febr. 2. 19:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ. (Én zöld liket adtam nyugi) És nagyon hálás vagyok. Kipróbálgatom mindet. :)
2017. febr. 2. 21:55
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne olvass buszon, hallgass zenét vagy nézelődj! Többek között én is emiatt nem szeretem a buszt, mármint hogy nem tudok olvasni rajta. Ha alternatíva, akkor menj vonattal, ott nem szokott lenni ilyen problémám.
2017. febr. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sajnos így egyetem mellet napi 4-5 órát igen nagy luxus bambulással eltölteni. Aludnék ha lehetne de 2-szer kell átszállnom. :/ Koliba pont nem jutottam be, albérletre nincs pénz. Vonat meg borzalmasan nehéz lenne kivitelezni. :(
2017. febr. 3. 23:12
 14/14 anonim ***** válasza:

ha tudsz vonattal menni, akkor azon nincs ilyen gond

Ha nem, akkor próbáld meg úgy olvasni a könyvet, hogy "fél szemmel" lásd az elsuhanó tájat, ez sokat fog segíteni, ha csak a szemed sarkából is látsz valamit a külső mozgásból.

2017. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!