Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy egyetemen 30+ igazolt...

Ha egy egyetemen 30+ igazolt covidos hallgató van campuson belül, akkor hogyhogy nincs zárva az egész campus, az egész egyetem?

Figyelt kérdés

Aki olvassa a híreket tudja melyik egyetem ez.

30+ igazolt covidos hallgatót vittek el.

Ezek a hallgatók már voltak előadáson koleszban beiratkozáson stb szóval kb mindenkivel érintkeztek.

Ők karanténban vannak, de az egyetem a campus nyitva az oktatás folyik mintha mi se történt volna.


???? Most akkor hogy is van ez?


2020. szept. 5. 11:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
16%
Még el se kezdődött a tanítás az egyetemeken.
2020. szept. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

????????



Hát hol igen hol nem.


Itt kérlek szept 1-én reggel 8kor már előadás volt.


De nem kell elhinni amit mondok felmész a szóban forgó egyetem honlapjára tanév rendje és láss csodát.

2020. szept. 5. 11:56
 3/34 A kérdező kommentje:

Tantárgy- és kurzusfelvételi időszak: 2020. augusztus 24-30.


Szorgalmi időszak: 2020. augusztus 31 – december 18.



ellenvetés?

2020. szept. 5. 11:57
 4/34 A kérdező kommentje:
szept 1. reggel 8kor már volt aki ott ült előadáson.
2020. szept. 5. 11:57
 5/34 anonim ***** válasza:
17%

Miért kéne bezárni? Biztos vagyok benne, hogy abból a 30 diákból 29 tünetmentes.

Élni kell normálisan tovább.

2020. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
22%

1. mert Mo nincs olyan, hogy campus

2. mert felesleges egy fika vírus miatt leállítani az egész egyetemet

3. minimális fertőző kepessege van

2020. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

"Biztos vagyok benne, hogy abból a 30 diákból 29 tünetmentes."


És? tök mindegy mert állítólag van egy járványügyi protokoll...

Az a mohácsi iskola amit épp tegnap zártak be 1 db tanár miatt azt akkor miért zárták be? ott nem 30+ ott csak 1 db fertőzött van (aki tünetmentes) és mégis zárva.

Hát akkor?

2020. szept. 5. 12:01
 8/34 A kérdező kommentje:

"hogy campus"


Khm.


Az egyetem is campusnak hívja a saját területét.... de ez megint az üres terelő melléduma, mert köze nincs a kérdésemhez csak terelés mellébeszélés.

2020. szept. 5. 12:02
 9/34 A kérdező kommentje:

Campus-lét – Wikipédiahu.wikipedia.org › wiki › Campus-lét

A campus eredeti jelentése egyetemváros, vagyis az a terület, ahol az egyetem épületei elkülönülnek a város többi részétől. A legjellegzetesebb campusok ...

‎A fogalom eredete · ‎Kialakulása · ‎Következményei · ‎A campus-lét ...


Melyik a legszebb egyetemi campus? Fordulat: ez ... - Edulineeduline.hu › felsooktatas › legszebb_egyetem_masodik...

Még mindig Magyarország legszebb egyetemi campusait keressük, a második körben - a kedd 9 órai állás szerint - a Miskolci Egyetem vezet.


egyetemi campus - eduline.hueduline.hu › cimke › egyetemi campus

Indul a szavazás: melyik a legszebb magyar egyetemi campus? ... A felújítások és átalakítások a Pázmány Péter Katolikus Egyetem VIII. kerületi székhelyén ...


Ludovika Campus: több mint egyetem - NEMZETI ...ludovika-campus.uni-nke.hu › a-campus-projekt › ludo...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem 2012. január 1-jén jött létre a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem és a Rendőrtiszti Főiskola átalakulásával, valamint a ...


nemzeti közszolgálati egyetem ludovika campusludovika-campus.uni-nke.hu

Átadták a felújított Szárnyépületet a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campusán. Az ünnepségen Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter ...


Debreceni Egyetem | Szolnok Campusszolnokcampus.unideb.hu

Open submenu (DE)DE · GAZDASÁGTUDOMÁNYI KAR · SZOLNOK; Open submenu (BEMUTATKOZÁS)BEMUTATKOZÁS; Open submenu (OKTATÁS) ...


Campus térkép | Debreceni Egyetem - Debrecenmek.unideb.hu › node

Close submenu (SZAKKOLLÉGIUMOK)SZAKKOLLÉGIUMOK. Kerpely Kálmán · Tormay Béla. Close submenu (KIVÁLÓSÁGAINK)KIVÁLÓSÁGAINK.


Szent István Egyetem - Budai Campus: Főoldalbudaicampus.szie.hu

Vonzó egyetemi élet. Keresés űrlap. Keresés. Újabb intézkedéssorozat a koronavírus terjedésének minimalizálása érdekében a Szent István Egyetemen.


Campus Hotel - Debrecenwww.campushotel.hu

A 930 férőhelyes hotel a Debreceni Egyetem Kassai úti campusán, a Főnix ... A College Hostels tagjaként működő Campus Hotel két épületből áll, amelyek egy ...


Campus látványtervek - Kecskemétgtk.uni-neumann.hu › gallery › album

ELÉRHETŐSÉGEK. Neumann János Egyetem Gazdaságtudományi Kar. Cím: 6000 Kecskemét, Izsáki út 5. E-mail: gtk@uni-neumann.hu. Telefon: +36

2020. szept. 5. 12:03
 10/34 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd kerdező, latszik a válaszokból hogy kívülről se lattak egyetemet az előző válaszolok. Meghogy nincs Camus Magyarországon. Jártatok mar a Debreceni vagy a Pécsi egyetemen? Nálunk az elso 5 hétben hibrid oktatás van. Laborok megtartva normál módban, tobbi online. A 6. Héttől minden online
2020. szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!