Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy egyetemen 30+ igazolt...

Ha egy egyetemen 30+ igazolt covidos hallgató van campuson belül, akkor hogyhogy nincs zárva az egész campus, az egész egyetem?

Figyelt kérdés

Aki olvassa a híreket tudja melyik egyetem ez.

30+ igazolt covidos hallgatót vittek el.

Ezek a hallgatók már voltak előadáson koleszban beiratkozáson stb szóval kb mindenkivel érintkeztek.

Ők karanténban vannak, de az egyetem a campus nyitva az oktatás folyik mintha mi se történt volna.


???? Most akkor hogy is van ez?


2020. szept. 5. 11:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
48%
Megint egyetemre jársz, Balu? Nem elég a három diplomád az alapítványi iskolába? Na, húzzál vissza a munkaügyes kategóriába és ott verd a nyálad a vén alkesz főnöködre meg az otthon henyélő kollégáidra!
2020. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
94%
Tegnap beszélgettem a karunk dékánjával, ő is campusnak nevezte azt a területet, ahol az egyetem van. Biztos lúzer...
2020. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk az egyetem honlapján is campusként hivatkoznak rá, sőt a google térképen is ott van a címben. Meg minden hivatalos iraton.

Gondolom, nem vettek fel az egyetemre és kell, amibe beleköthetsz. :D

2020. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
12%
Mar 10 éve végeztem, de soha senki nem hivta campusnak az egyetemet, pláne nem a Naumann janost, mikor még nem is létezett, bár most se, mivel nincs nyitva. Komolyan azt hiszitek, hogy ez egy campus? :D ne röhögtessetek már
2020. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
51%
Hát pedig itt nálunk bizony úgy hívják, szóval az állításod, hogy magyarországon nincs ilyen, csak mert te nem hallottál róla, téves. :)
2020. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
48%
12: Egyetemen egész nap tömegbe vagy. Amikor bemész a boltba ott 5 percet toltessz. Melyiknél nagyobb az esélye, hogy elkapod?
2020. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
24%
attól, hogy te úgy hívod, még nem
2020. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

" Amikor bemész a boltba ott 5 percet toltessz. Melyiknél nagyobb az esélye, hogy elkapod?"


És ennek MI KÖZE ahhoz amit én kérdeztem?

Ne mellédumáljunk hanem arra válaszoljunk ha van egy járványügyi protokoll (állítólag..) amely rendelkezik intézményen belül fertőzés esetéről (is), és kimondja mi a teendő-akkor a szóban forgó intézmény miért van még nyitva. Erre kéne válaszolni és nem arra campus-e a campus(mert az....) mert ennek köze semmi a kérdéshez.

2020. szept. 5. 14:20
 29/34 anonim ***** válasza:
28: Nem neked írtam, hanem a 12-es válaszolónak. Fogadd el, hogy nem körülötted forog a világ. Várd ki a végét, hamarosan úgy is zárnak az Egyetemek, mert ez a modell nem fog működi. A legtöbb helyen már alapból online oktatással kezdték a félévet, a többi meg szépen lassan átáll ugyanúgy, mert más nem tudnak tenni.
2020. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

"Várd ki a végét,"


Csak nagyon nem értem ha úgyis tudjuk hogy pofára esünk ha rohanunk, nem kéne leállni még mielőtt csattan a pofánk az aszfalton?

2020. szept. 5. 14:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!