Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mesterképzésre való jelentke...

A mesterképzésre való jelentkezéshez 2021-ben kell nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Hiszen tavaly eltörölték a nyelvvizsga kötelezőségét a diploma kiadásához. Azok, akik így kaptak alapképzéses diplomát, jelentkezhetnek mesterképzésre, vagy oda már kellene nyelvvizsga?Nem találtam a felvi-hu-n erről leírást.

2021. jan. 24. 09:35
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
57%

"A szemlelet, emberek, azzal van itt a baj. Ugy latom, nagyon maskepp gondolkodunk. En erdeklodesbol es elvezetbol csinalok mindent. Ugy latom, ti pedig sokan inkabb azert, hogy megfeleljetek az elvarasoknak."


Én ezt kikérem magamnak, hogy elkerülő érveléssel még azok legyenek lehúzva, akik rendesen nyelvvizsgáztak. Én örömmel készültem fel rájuk és jó élmény volt, az meg egy plusz, hogy elvárások is vannak mellette és kötelező a megléte egy diplomás ember számára. Olyan dolgokat irsz, mint egy sértődött tizenéves. Nem hiszem, hogy bármi feljogositaa téged arra, hogy mások helyet nyilatkozz a nevükben ,hogy miért tesznek le egy nyelvvizsgát. Sok ok és szempont létezik. Te valószinűleg azért nem tudtad letenni, mert nem voltál elég szórgalmas vagy nem jók a képességeid, nem jártál utána a feladatoknak, lusta vagy nemtörődöm voltál. Bocs, de nem érdekel. Nézd meg, Greta Thunberg 16 évesen folyékonyan beszél több nyelven ls nyilatkozik a médiában.

2021. jan. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!