Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megjött az értesítés, jelenlét...

Megjött az értesítés, jelenléti oktatás lesz! Örültök?

Figyelt kérdés
Én nem. Sokkal kényelmesebb volt otthonról tanulni és sokkal jobb volt szétcsalni az egyetemet 3 féléven keresztül. Így én ki fogok bukni a legvégén, mert semmi tudásom nincs.

2021. aug. 13. 14:27
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
23%

"Megjött az értesítés, jelenléti oktatás lesz! "


hahahhahahahhahahahhahahahhahahahahahahahhah!!! Az április 19-i jelenléti oktatásról még KORMÁNYRENDELET is született!! hahahahahahah!!


AMI NEM EGÉSZ 2 hétig VOLT ÉRVÉNYBEN AZTÁN HATÁLYON KÍVÜL HELYEZTÉK és nem nyitottak ki a sulik!!!


HAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHHHAHHAHHAHAHAHAHHAHA!!!

2021. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim válasza:
83%

Azért ez kicsit érdekes, ha már ennyit jártál a szakra, nem tűnt fel, hogy itt valódi tudás nélkül esélyed se lesz? kb. annyit fog érni a diplomád ha sikerül csalással, mint eleve el se mentél volna egyetemre.

Annyira értelmetlen csalni, hisz ha a suliba nem megy, akkor mit szeretnél valódi munkahelyen? Esélytelen.

Akkor már inkább ennyi időt nyelvbe öltél volna, aztán kimész külföldre... Vagy valami.

2021. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láttam erről semmit.
2021. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyenge egyetemnek kell lennie annak, ahol csak puskázással végig tudod csinálni a féléveket.


Még egy büfészakon is nulla tudással egy 300 oldalaskönyvet lapozgatni egy vizsga alatt és összekaparni így a kettest, elég hardcore, úúgy, hogy előtte a könyv a kezedbe sem volt, de hirtelen időre mindent megtalálsz benne.


Egy komolyabb szakon, ahol nem bemagolni kell az anyagot, hanem megérteni és tudni kell használni ott máris megbukott az elmélet, hogy puskázással végig csinálod az anyagot.


Illetve a gimiben nekünk volt egy tanárunk, aki engedte a gyerekeknek, hogy a filozófia dolgozatokon használják a jegyzetüket.Ezt akkor vettük észre, amikor az egyik magyarórán egy gyerek egy másik osztályból filó dogát írt és a tanár orra előtt lapozgatta a füzetét. Amikor kiment, akkor megkérdeztük a tanárt, hogy ez mi volt, meg, hogy milyen jó, hogy ezt engedi.


Elmondta a tanár, hogy jól hangzik, hogy "puskázhatsz", de, ha nincs mögötte tudás, akkor csak puskával lehetetlen megírni a dolgozatot, hiszen mire a kérdésre kikeresed a választ, addig is elmegy x idő, plusz puskával hogyan válaszolsz meg olyan kérdéseket, ahol az önálló gondolataidra kíváncsiak, amiket abból építesz fel, amiket az órán vettetek. Mire elolvasod doga alatt a jegyzeteket, megérted, majd átgondolod, hogy te ezt hogyan látod és megírod, addigra már rég a buszon zötyögsz hazafele. :)

2021. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

De persze más az a szak, ahol a tanár mindig ugyanazt a vizsgalapot osztja ki és már valaki egyszer közzétette a válaszokat rá és azóta is kering az interneten megoldókulcs. :)


De egy ilyen szakon jelenlétin is megkapod a kettest, hiszen 5-10 választ simán megjegyzel, amíg bezötyögsz az egyetemre.

2021. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
94%

Egyetem végére dolgozó ember lettem, teljes munkaidőben dolgozom, úgyhogy nem, nem örülök.


Szerencsére a munkaidőm kötetlen, van homofisz is, legrosszabb esetben meg szerzek valami Honda robogót, amivel be tudok járni az egyetemre. A tömegközlekedés katasztrófa, egy nap 1-1,5 órát venne el tőlem, ha be kéne járkálnom az egyetemre.


21F

2021. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 valaki : ***** válasza:
100%

Szerintem is gáz, hogy szétcsaltad. Én most végeztem, 3 félévet húztam le online-ban. Volt vizsga, amin csaltam én is. A töltelék hülyeségeken, amire jelenléti oktatás alatt se tanultam volna. Viszont a combos vizsgálon nem csaltam. Megtiszteltem a tanáraimat, a választott szakomat, a diplomámat és nem utolsó sorban magamat egy tisztességes jeggyel.

Erre nem kéne büszkének lenned

2021. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz online ez az 🎉🎉

12.es leszek

2021. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
Hiába "csak egy vidéki informatikus" leszel, ha nem is okozol olyan nagy károkat mint egy ilyen orvos, így is megkeseríted rengeteg ember életét. Van informatikus ismerősöm, a munkahelyén rajta kívül max 1-2 ember van, akiknek valóban van tudásuk, a többi csak ott lézeng, csak akadályozzák azokat, akik csinálnának is valamit, de mégis ugyanannyi fizetést kapnak vagy akár többet is, mivel valakiknek a rokonaik. Nem beszélve arról, mikor a főnök se tud sz@rt se, de azért mindenkit megkérdőjelez és kioktat úgy, hogy azt sem tudja miről beszél, valamint számos ostoba ötletet talál ki, ami szintén csak hátráltatja a munkát. Úgyhogy megérdemelten buksz ki, ha eddig csaltál 3 féléven keresztül.
2021. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!