Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megjött az értesítés, jelenlét...

Megjött az értesítés, jelenléti oktatás lesz! Örültök?

Figyelt kérdés
Én nem. Sokkal kényelmesebb volt otthonról tanulni és sokkal jobb volt szétcsalni az egyetemet 3 féléven keresztül. Így én ki fogok bukni a legvégén, mert semmi tudásom nincs.

2021. aug. 13. 14:27
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
74%
Jelentsétek!!! Egy provokátor troll!!
2021. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
90%

Nem tetszik a nyers igazság?

Ez van:)

Ha már akarsz egy diplomát,azért dolgozzál meg becsületesen is-ha távoktatás van,ha nem!

2021. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
68%

“ha 20 év múlva olyan orvos műtene, aki korona alatt tanult, az inkább ne nyúljon hozzám“


Te direkt vagy ennyire hülye? Addigra szakosodás után milliárd műtéten lesz túl! Halj is akkor meg!

2021. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
88%
Függetlenül attól, hogy ki milyen rosszindulatú, mire jó egy olyan diploma, ami mögött semmi tudás nincs?
2021. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

Nem provokálok senkit. Ti provokáltok ezzel, hogy "Megérdemled" meg "Úgy sem lesz diplomád", stb. Tudod, ez azét eléggé fájó 11-es.

12-es nem tetszik, jól látod. Kicsit kedvesebben is leírhattátok volna a véleményeteket. Nekem az a véleményem, hogy ha megérdemlem, ha nem, itt a célegyenesbe ne essek már ki.

2021. aug. 13. 14:47
 16/49 A kérdező kommentje:

Megértem 10-es, akkor a ti eseteteknek örülök :)

14-es mert később autodidakta módon bármikor megtanulhatom a szakmát. Csak a papír legyen meg hozzá, mint motiváció adó. Én fordítva élem az életem, ha már a szeme előtt/ birtokomban van a nyeremény, akkor tennék érte.

2021. aug. 13. 14:49
 17/49 anonim ***** válasza:
69%
Takarodjál tanulni, ha ennyire be vagy szarva!! Ebből is latszik, hogy egy provokátor troll, hogy percenként válaszol!
2021. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se troll, se provokátor. Igen, be vagyok szarva, ezért próbálnám nyugtatni magam, hogy itt vagyok, de ahogy látom feleslegesen, mert mindenki ellenem van.
2021. aug. 13. 14:52
 19/49 anonim ***** válasza:
89%

Ha egyszerűen nem tanultál semmit,végigcsaltad az egyetemet,akkor bukjál is ki.


Tudod,más a szivét-lelkét belefekteti a tanulásba,te pedig végig csak fostál bele,hát akkor bukjál is ki.

2021. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Azért nem fostam bele. Én szívem-lelkem beletettem a csalásba, nagyon nehéz volt legalább ketteskere megcsinálni a tantárgyakat és bentmaradni államin, a világ legnehezebb dolga volt. Folyamatos pánik. Ha tudnád, hogy miken mentem keresztül hogy idáig eljussak. Én is beletettem apait-anyait. Főleg a jelenléti oktatásnál a csalásokba, olyan kiskapukat kellett létrehozni, olyan pofátlan módszereket alkamlazni, hogy az hihetetlen.
2021. aug. 13. 15:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!