Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE TTK - Lehet valahol...

ELTE TTK - Lehet valahol látni neptunban, hogy hány szabadon/kötelezően választható tárgyat teljesítettem? Vagy úgy ámblokk hogyan állok a kreditekkel?

Figyelt kérdés

2023. febr. 18. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tanulmányok--előrehaladás fülön, vagy végig mész a teljesített tárgyakon a felvett tárgyaknál
2023. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nincs ilyen menüpont, hogy előrehaladás. A tárgyaknál pedig nincs külön megjelölve, hogy szabvál vagy sem.
2023. febr. 18. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
A Tanulmányok fül alatt van
2023. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nincsxd Képzési adatok, féléves adatok, órarend, tanulmányi átlagok, leckekönyv, mintaterv, szakmai gyakorlat, publikációk, e-learning anyagok, konzultációk, hivatalos bejegyzések, szakdolgozat jelentkezés és végbizonyítványi követelmények vannak és egyik alatt sem találtam semmi arra utalót, hogy vajon hány kreditet sikerült eddig teljesítenem kötválból vagy szabválból,
2023. febr. 18. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg összeveted a mintatantervet az elvégzett tárgyakkal és abból kizárásos alapon is látni fogod, hogy melyik volt szabvál.

A teljesített összes kreditet pedig a leckekönyvból tudod.

2023. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!