Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megszűnhet a tanárhiány, ha...

Megszűnhet a tanárhiány, ha az érkező uniós pénzekből megemelik a fizetésüket?

Figyelt kérdés
Várható, hogy az egyetemeken dömping lesz a tanárképzésre jelentkező hallgatókból?

dec. 13. 20:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
100%
Persze, persze, köszönjük azépen :) szerintem meg pont hogy kompetensebbek, mint sok másik ember.
dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
100%

10

Én pont, hogy azt tapasztaltam, hogy tanárokat kell alkalmazni. Akiket eddig alkalmaztam azok mind sokkal jobban dolgoztak. Voltak akiket le is szidtam párszor mert még otthon is dolgozott, munka időn kívül. Egy beszélgetés közben előjött, hogy ő otthon csinált meg bizonyos anyagokat. Nem zavarta, hogy ingyen dolgozott.


Ellenben a mai "képzet" munkaerővel már sokszor megjártam. Jól megtanulták valahol a munka kerülést.


Lehet az is sokat számít, hogy az iskolában dolgozni kell míg a multiknál belefér 1-1 kávé, cigi, pletykálás és hasonlók a munkába. Ezek után pedig vannak akik azt gondolják, hogy mást nem is kell csinálni és napi 8 vagy 8:30-ban csak pletykálnának megszakítva ezt cigiszünettel vagy kávé szünettel.

dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
0%

Kamu. Tanár vagy és hazudod ezt a választ. Tanárokon kívül mindenki tudja, h nem dolgoznak. Ezért nem szegődött melléjük senki a tüntetéseken se.

Ne hazudozz itt proli tanár

dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
91%
13, jesszusom, mekkora fogyatékos vagy.. Komolyan mondom nem is lehetnek boldogabb hogy otthagytam ezt a pöcegödröt és nem kell nap mint nap ilyen nyomorékokat hallgatnom mint amilyen te is vagy. Szerintem meg te hazudod, hogy dolgozol meg hogy kompetens vagy. Egy lusta ember vagy, Aki semmit nem ért el az életben és féltékeny a tanárokról hogy ők legalább igen.
dec. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
0%
A társadalom elbutulásaban nagy szerepük van a tanároknak, mert az a lényeg nekik, h ne kelljen dolgozni.
dec. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
100%

13

Nem kamu. Képzeld nem csak az létezik amit te látsz, tapasztalsz. Lehet, hogy te pont rossz embereket fogtál ki, az is lehet, hogy csak hazudozol, hogy lejárasd a tanárokat.


A válaszaid alapján én az utóbbi felé hajlok. Ha ennyire nem látod át a helyzetet akkor nem hiszem, hogy túl jól vezethetnél egy csapatott. Persze lehet az is, hogy tényleg van vagy voltak beosztottjaid csak nem tudtak rendesen dolgozni az inkompetenciád miatt. Sajnos erre sok példa van amikor valaki úgy kerül be egy magasabb pozícióba, hogy az ismeretség betolta és ott tartja de közben nem tudja csinálni és hatalmas kieséseket okoznak.


15

Mert a tanárok azok akik nem fektetnek pénzt az oktatásba annyira, hogy az alapvető és a szükséges dolgokra sincsen pénze az iskoláknak. Várj. Nem a tanárok azok akik sok esetben a saját pénzükből vásárolnak a sulinak.

A tanárok azok akik nem hajlandók az elavult oktatási rendszeren változtatni. A tanárok azok akik lejárató kampányba kezdtek, hogy az az esetleg 1-2 ember aki egyébként akart volna se menjen tanárnak.

....

dec. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
0%

Hazudsz. Pedagógus vagy.

Tanároknak nincs semmi olxan tudásuk ami a verseny szektorokban érne valamit.

A munkamorál pedig, h minden évben ugyan azt a tananyagot és dolgozatokat adják le, téli tavaszi őszi nyári szünet stb nem megfelelő a piacon. Ezért nem lettek tömeges felmindások, mert sehova nem kellenek. A társadalom többsége pintosan tudja ezt és ezért nem állt melléjük.

dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 A kérdező kommentje:

"Tanároknak nincs semmi olxan tudásuk ami a verseny szektorokban érne valamit."

Hát ezzel a mondattal egyébként nagyon mellélőttél...

Ugyanazon a tárgyon pl. a kémiatanároknak sokkal jobb eredményt kell elérniük, mint a vegyészmérnököknek. Ez amiatt van, mert a pedagógusképzés államilag finanszírozott átlaghatára magasabb, mint a vegyészmérnököké.

dec. 19. 13:42
 19/72 anonim ***** válasza:
100%

17

Nem hazudok és sem most sem máskor nem voltam pedagógus.

Erősen kételkedem, hogy láttál tanárt közelről vagy, hogy volt tanár beosztottad. Nagyon úgy látod a tanárokat mint az ostoba kisgyerek aki azt hiszi, hogy amikor a tanárnéni nincsen bent az osztályban akkor nem is dolgozik.


Egyébként igen, vannak szüneteik. Fix időpontokban nem akkor amikor te úgy gondolod és ha kiszámolnánk a plusz (munkaidőnek el nem számolt) órákat is amiket kell dolgozniuk akkor a végén kevesebb szabadnapjuk jönne ki mint egy átlagos munkahelyen.

Aztán boncolgathatnánk a temérdek tévedésedet a tanárokkal kapcsolatban de már több százszor le lett írva, felteszem már neked is leírták. Ha eddig nem jutott el a tudattodig akkor nem most fog.


Sajnálom a beosztottjaidat. Borzalmas soruk lehet ha léteznek egyáltalán.

dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
0%

Szaros tanár többet tud mint a vegyészmérnök, de lelkiismeretes és marad tanítani, az helyett, h 4x annyit keresne.

Nem igaz. Egyszerűen sehova se elég a tudásuk max árufeltöltőnek.


A másik meg pedagógus egyértelmű és kamuzik.

dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!