Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megszűnhet a tanárhiány, ha...

Megszűnhet a tanárhiány, ha az érkező uniós pénzekből megemelik a fizetésüket?

Figyelt kérdés
Várható, hogy az egyetemeken dömping lesz a tanárképzésre jelentkező hallgatókból?

dec. 13. 20:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
0%

De miért hazudsz?

Karácsony van ember és megy a kamuzás.

Eddig nevettünk a kollégáimmal, akiknel elküldtem, h milyen szinten van zavar az emberek fejében itt.

De ez már inkább szomorú.


😒😔

dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
100%

Na látod. Leírtam, hogy mi a valóság az általad beállítottal szemben a mérnöki szakokról és arról, hogy mennyire tanulnak programozni és eleve, hogy mennyire szükséges, illetve lehetséges pár félév alatt átadni.


Erre csak ilyen gyerekes sértegetésekkel és további hazugságokkal tudsz reagálni. Ennyit rólad te beteges hazudozó. Ha szándékosan buktatnád le magad ezekkel sem tudnál szinte gyakrabban lebukni, hogy csak hazudozol.


Na de nekem értékesebb az időm és az energiám minthogy ennél is többet küzdjek egy ilyen látszólag kényszeresen hazudozó megkeseredett emberrel.


Kellemes ünnepeket.

dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!