Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít ez az...

Csak engem idegesít ez az állandó hiszti az érettségi körül?

Figyelt kérdés

Minden évben ugyanaz a szöveg. "Jajj, hogy kicsesztek velünk", "Milyen szörnyűségesen nehéz volt", "Az emelt is könnyebb volt mint a közép" stb.


Mindenkinek az a legnehezebb, amit éppen neki kell megcsinálni. A többi érettségi sem könnyebb semmivel, csak annak tűnik. Arról nem is beszélve, hogy mindenkinek más számít nehéznek.


Ha meg véletlenül még is annyira szörnyen nehéz az érettségi, akkor mi van?

Megbukni még így sem lehet rajta...

Ha meg mindenkinek szar lesz, akkor a pontok is lejjebb mennek, ugyanis a jelentkezők pontja alakítja a ponthatárt.


Akkor minek az állandó vinnyogás?

Miért számít vki ötös érettségire, ha végig bukdácsol a gimiben?


2012. máj. 9. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

"14:56 Ha annyira mindegy lenne neked, hogy ki-milyen kérdést tesz fel, akkor nem írkálnál die hőbörögve, h minek rak fel ilyen kérdést. Magad ellen beszélsz..."


Nekem nem megy, mert hivatalosan is egy tapló vagyok, akár a kérdező, de én tudom magamról, hogy az vagyok, a drága kérdező pedig folyamatosan oldalakon keresztül a felsőbbrendűségét hangsúlyozta. Na de akkor elmodnom a már huszadszor leírt, mindent eldöntő indokot, hogy miért érthető az érettségizők parája:


MERT EZ SZÁMÍT NEKIK, EZÉRT IZGULNAK MIATTA, AZÉ' TE ÉSZKOMBÁJN!


Köszönöm a figyelmet, remélem fel lehetett fogni.

2012. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 A kérdező kommentje:

Mikor állítottam azt, hogy felsőbbrendű vagyok? Szerintem semmikor.


Mint írtam, azt megértem, hogy izgulnak, hiszen ezen múlik a felvételijük.

És mint mondtam, nekem is a saját érettségim tűnt a legnehezebbnek, mint ahogy ált. minden embernek az a legnehezebb, amit neki kell megcsinálnia.


De még mindig nem értem, hogy miért kell 500000 kérdést feltenni arról, hogy mennyire hihetetlen módon kicsesztek ezzel a szegény, szerencsétlen évfolyammal.

Nem értem miért kell olyan embereket szidni, akiknek az érettség összeállításához pl. az égvilágon semmi köze nincs.


Még mindig nem értem, hogy miért várják el 3-s tanulók azt, hogy olyan egyszerű legyen az érettségi, hogy még ők is 100%-ra írják meg?


Még mindig nem értem, hogy miért nem lehet egy 18 éves embernek felfogni azt, hogy ha olyan kib.szottul nehéz az érettségi, akkor MINDENKINEK az, és emiatt nem kerülnek hátrányos helyzetbe.

2012. máj. 13. 10:30
 63/65 A kérdező kommentje:

És legyél olyan kedves, fejezd be a sértegetést. Csak magadat égeted le vele.

Attól semmivel sem leszel okosabb vagy meggyőzőbb, hogy odaírod, hogy "tapló" meg "észkombájn".

Elég szánalmas, ha vki úgy vitatkozik, hogy érvek nélkül sértegeti a másikat.

2012. máj. 13. 10:32
 64/65 anonim ***** válasza:
Ember, lapozgass vissza és nézd meg miket írtál. Szállj le a magas lóról. Ha meg érted, hogy miért rimánkodnak akkor mi a jó fenéért kellett ez a kérdés? Nem értelek ember.
2012. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:

Tudom miket írtam, nem kell ahhoz visszalapoznom sem.


Akkor pontosítok a kérdésen, hogy számodra is világos legyen.

Aki folyamatosan rinyál az idei érettségi nehézsége miatt, az miért teszi?

2012. máj. 13. 12:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!