Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít ez az...

Csak engem idegesít ez az állandó hiszti az érettségi körül?

Figyelt kérdés

Minden évben ugyanaz a szöveg. "Jajj, hogy kicsesztek velünk", "Milyen szörnyűségesen nehéz volt", "Az emelt is könnyebb volt mint a közép" stb.


Mindenkinek az a legnehezebb, amit éppen neki kell megcsinálni. A többi érettségi sem könnyebb semmivel, csak annak tűnik. Arról nem is beszélve, hogy mindenkinek más számít nehéznek.


Ha meg véletlenül még is annyira szörnyen nehéz az érettségi, akkor mi van?

Megbukni még így sem lehet rajta...

Ha meg mindenkinek szar lesz, akkor a pontok is lejjebb mennek, ugyanis a jelentkezők pontja alakítja a ponthatárt.


Akkor minek az állandó vinnyogás?

Miért számít vki ötös érettségire, ha végig bukdácsol a gimiben?


2012. máj. 9. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
utolsó előtti*
2012. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
Az lett volna pofátlanság, ha elhallgatják. Így legalább nem írtak sokan feleslegesen pl. töri vagy magyar emeltet. Tudtak olyan tantárgyat választani, ami kellhet máshová.
2012. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
olyan tantargyat amit 4 evig lekakilatak?! na ezert se sikerulhettek olyan jol az idei erettsegik, igy egyre egyertelmubb a hobolges.....
2012. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim válasza:
Na jó, 72%-os most totál leírta magát előttem ezzel az utolsó kommentjével:) Megvan a véleményem arról, hogy milyen értelmetlen a felfogása, de inkább nem folynék bele ebbe a vitába, valószínűleg úgysem sikerülne túl intellektuálisra (nem az én hibámból).
2012. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
Tudod, aki így kicentizte, hogy csak azokra a bizonyos tantárgyakra készült és a többire magasról szart... az meg is érdemli a sorsát. De nagyon eltértünk a tárgytól. Az idei érettségi semmivel sem nehezebb, mint a tavalyi vagy a 2010/2009/2008 stb. évi érettségi.
2012. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:

ma 11:38!


Elhiszed, hogy leszarom a véleményed?:) Vitatkozni meg azért nem akarsz, mert tudod nagyon jól, hogy igazam van:) Inkább menjél sírni a tesókáddal, hogy mennyire kicseszett vele sors:D

2012. máj. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
na jó 72%-os az utolso megnyilvanulasod tenyleg szanalmas es primitiv.... reszemrol es ennyi a vita, valakire inkabb jobb rahagyni a dolgokat...
2012. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
:)
2012. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim válasza:
Te tényleg baromi buta vagy..szegény:)
2012. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
Na, igen jót röhögtem az elmúlt pár óra kommentjein. Igen, az érettségin nem nehéz elérni a kettest... ÉÉÉÉÉS? Kinek ez a cél? Aki nem akar egyetemre menni. Aki jó egyetemre szeretne bekerülni annak mindenképp kicsit meg kell erőltetnie magát, hogy 400 pont körül gyűjtsön, pláne most, hogy MINDEN szakon csökkentek a keretszámok, csak van ahol kevésbé. Érthető, hogy stresszelnek az érettségizők. Lehet itt verni a hős nagyokosoknak a nyálukat, hogy "én bezzeg nulla tanulással írtam meg ötösre". Ja. ÉÉÉÉÉÉS? 80%-tól már ötös, azt pedig ne mondd nekem, hogy az olyan marha jó eredmény. Ha mondjuk 95% körül írod meg az már szép. A 80 egy gyenge közép. Különben is, ez egy érettségi, mit vártok tőle? Nem győzöm hangsúlyozni, hogy aki érettségizik és érdekelte, hogy milyen lesz stresszelt mint a hét fene. Aki már átesett rajta az meg jó hogy könnyűnek titulálja, mert "az emlékezés mindent megszépít".
2012. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!