Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el ezt itthon?...

Hogy mondjam el ezt itthon? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
2 egyest kaptam irodalombol, mar ma szereztem egy 4est es 5ost, de ez nem mintha sokat jelentene (meg...). 31en szuloi, es mivan ha kiderulne ott? jobb lenne elmondani, tudom, de azt nem, h hogyan mondjam el... sok mindenbol rontottam, persze mar javitok, ebbol is, de nemtudom hogy mondjam el , es nem szeretnem titkolni. anya altalaban nem buntet, de felek elmondani ettol fuggetlenul... bocsi az ekezet hianya miatt, telefonrol irtam... 13/l
2014. márc. 20. 21:37
1 2
 11/14 anonim válasza:
szivesen, örülök, ha segíthettem
2014. márc. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
segítettél is. Már csak annyi kellene, hogy hogyan kezdjem el neki mondani.
2014. márc. 21. 19:25
 13/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek az új jó lenne, hogyha fognám magam, és tenném anya elé tenném az ellenőrzőm, és megmutatom neki a jegyeim, és megmondom, hogy kiütik egymást? (:
2014. márc. 23. 20:40
 14/14 A kérdező kommentje:
anya elé tenném*
2014. márc. 23. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!