Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam, mit csináljak?

Megbuktam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom biztos sokan azt mondják hogy buktam meg amikor félév sincsen

Hát úgy hogy van 4 db 1-esem egy féléves tantárgyban és csak azok semmi jobb és a tanár pont ma mondta hogy ezennel a javitási esélyeket lezárja és xy megbukott várom majd Augusztusban

Természetesen szüleimnek elmondtam akik azt mondták semmi barátok következő félévben sem nyáron hanem majd a tankönyvekkel barátkozhatok 0-24-be mit csináljak azért nem szeretném ezt oké vegyék el a telefonomat meg mindent de legalább legyen egy kis szabadidőm

Erre azt mondták lesz majd szeptemberbe ha átmentél

Most föltudtam jönni mert aludnak a kanapén de ebből nem tudok rendszert csinálni gyors válaszokat kérek SOS



2016. dec. 19. 21:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%

1. Mi az h csak 4db 1-esed van gondolom nem 4 tantárgyad van össz vissz..

2. Félévkor buksz az nemjelent pótvizsgát

2016. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk tanulj. Csak a buták és vagy lusták buknak általánosban, középsuliban. Teljesen egyetértek a szüleiddel. Én még egy pofont is lekevertem volna.
2016. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Abból a tárgyból van 4db 1-em

És ezt a tantárgyat félévig tanítják

2016. dec. 19. 21:42
 4/30 anonim ***** válasza:
46%
De félévkor akkor se buktathat megggggggggggggggggggggg
2016. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
38%
Ezt nem teheti meg egy tanár sem. Menj az osztályfőnöködhöz,igazgatóhoz. A második félévben.pedig erőltesd meg kicsit jobban magad.
2016. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

1. féléves tárgy csak felsőoktatásban van, de ott nincs pótvizsga aug-ban

1. közoktatásban nincs féléves tárgy, félévi bukás után is van köv félévben óra, amikor újra osztályoznak, tehát év végén is buknod kell a pótvizsgához.


HAzudj jobbat. Szasz.

2016. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy csak fél évig?
2016. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom nekünk ezt mondták ténleg nekünk a médiát 8.ban félévig tanítják
2016. dec. 19. 21:49
 9/30 anonim ***** válasza:
52%
a média jegy irodalom jegyként lesz beírva--- az meg nagyonnem féléves. Nem tom kamu kérdés-e de fogd fel félévkor 100% h nem küldhetnek pótvizsgára..
2016. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nekünk külön tanítják külön be van írva a média és az irodalom szét vannak választava
2016. dec. 19. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!