Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam, mit csináljak?

Megbuktam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom biztos sokan azt mondják hogy buktam meg amikor félév sincsen

Hát úgy hogy van 4 db 1-esem egy féléves tantárgyban és csak azok semmi jobb és a tanár pont ma mondta hogy ezennel a javitási esélyeket lezárja és xy megbukott várom majd Augusztusban

Természetesen szüleimnek elmondtam akik azt mondták semmi barátok következő félévben sem nyáron hanem majd a tankönyvekkel barátkozhatok 0-24-be mit csináljak azért nem szeretném ezt oké vegyék el a telefonomat meg mindent de legalább legyen egy kis szabadidőm

Erre azt mondták lesz majd szeptemberbe ha átmentél

Most föltudtam jönni mert aludnak a kanapén de ebből nem tudok rendszert csinálni gyors válaszokat kérek SOS



2016. dec. 19. 21:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
** mellett még pluszban? :D
2016. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
rz=ez
2016. dec. 19. 22:36
 23/30 Andizsuzsi ***** válasza:
38%
Bár ez egy kamu kérdés, létezik egy féléves tárgy, amiből már első félévben meg lehet bukni. 4 jegy elegendő ahhoz, hogy egy kis óraszámú tantárgyból lezárjanak valakit, vagyis a tanár nem köteles többet feleltetni, 4 db egyessel simán buktathat, sem igazgatónak sem osztályfőnöknek nincs ebbe beleszólása.
2016. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
mindenki maga dolga hogy elhiszi vagy nem de ez igenis igaz
2016. dec. 19. 22:55
 25/30 anonim ***** válasza:
94%
Vagy kamu, vagy szociopaták a szüleid. Ha kamu, akkor szégyelld el magad, rossz érzés olvasni, mindig kiakadok, ha valakit megszégyenítenek, szerintem baromira nem vicces. Ha nem kamu, a szüleid nem normálisak, és próbálj meg beszélni a médiatanároddal. Csak január közepén zárják a félévet. És dunsztom sincs, mennyire nehéz átmenni egy média pótvizsgán, de úgy képzelem, hogy három nap tanulás bőven elég rá. Augusztusig a teljes média szak tananyagát megtanulhatod. :D
2016. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
32%

23-as te pontoztál le azért, amiért azt írtam, hogy kizártnak tartom a buktatást? :D röhej.

Szerintem nincs az az iskola, ahol 8. osztályban egy rendes megneszéléssel (szülő+ofő+szaktanár) ezt ne lehetne megoldani. Elvégre hogy megy akkor gimnáziumba/szakközépbe stb. ?

2016. dec. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted ha van 4db 1-ese és az anyja bemegy a tanárhoz, hogy ne buktassa má' meg azt a gyereket, az működőképes? Szerintem nem.
2016. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ki lehet könyörögni. Nálunk anno 15 éve a leghülyébb gyereknek is! kikönyörögte az anyja. Szerintem drámával meg lehet próbálni megoldani. De ha semmit nem tesz ellene, hogy még egy esélyt kapjon, akkor nem is fog történni semmi, csak augusztusban mehet pótvizsgázni..
2016. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Andizsuzsi ***** válasza:
86%

"23-as te pontoztál le azért"


Nem. Én kizárólag minősíthetetlen stílusért (értsd trágár kötözködés) szoktam lefelé pontozni. Még egyet is értek veled, normál esetben meg lehetne beszélni. Viszont nem tudjuk, miért áll úgy kérdező ahogy, és igen, a tanár megteheti, hogy elégtelent ad félévkor, mert van elég osztályzat hozzá.

2016. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Andizsuzsi ***** válasza:
97%

"Elvégre hogy megy akkor gimnáziumba/szakközépbe stb. ?"


Ezen mondjuk kérdezőnek kellett volna legalább a második egyes után elgondolkodnia.

2016. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!