Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam, mit csináljak?

Megbuktam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom biztos sokan azt mondják hogy buktam meg amikor félév sincsen

Hát úgy hogy van 4 db 1-esem egy féléves tantárgyban és csak azok semmi jobb és a tanár pont ma mondta hogy ezennel a javitási esélyeket lezárja és xy megbukott várom majd Augusztusban

Természetesen szüleimnek elmondtam akik azt mondták semmi barátok következő félévben sem nyáron hanem majd a tankönyvekkel barátkozhatok 0-24-be mit csináljak azért nem szeretném ezt oké vegyék el a telefonomat meg mindent de legalább legyen egy kis szabadidőm

Erre azt mondták lesz majd szeptemberbe ha átmentél

Most föltudtam jönni mert aludnak a kanapén de ebből nem tudok rendszert csinálni gyors válaszokat kérek SOS



2016. dec. 19. 21:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%

Ha valamit fél évig tanitanak, abból hogy buksz meg év végén?

Komoly egy tárgy az a média, töltelék semmi az egész. Ha egy percet is tanultad volna, most nem tartanál itt.

2016. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Na mind1 ha ti mondjátom holnap mek az ofőhöz
2016. dec. 19. 21:53
 13/30 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is volt ilyen. A félévi jegyet írják be év végén is, de a tárgyat csak az első félévben tanítják. Hát ez bukta.
2016. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is így van 1-2 tantárgy, fél évig van csak kémia, dde a félévi jegy kerül be az évvégéhez is
2016. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
29%

Egyszerűn nem lehet decemberben megbuktatni valakit általánosban!

Igazgató/ ofő hátha tudnak tenni vmit. Januárig bőven van idő. Még hogy lezárni december közepén :O

Próbálj tanulni, vmi beadandót csikarj ki legalább.

Hajrá!

2016. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Tudom elrontottam nem foglalkoztam vele azt hittem á rz semmi elismerem mellé lőttem

De kajak elvették a telefonom és kicserérlték egy gombosra és csak anyukám meg apukám száma lehet benne senki másé és vettek új ruhákat direkt hogy alám tegyenek mert tudják jól hogy nem szeretem Justin Biebert és direkt olyan ruhákat vettek és a többi ruhám meg holnap lesz feladva a postán a mamámnak és mindenki cikizni fog

:( mert a mi osztályunk utálja Justin Biebert

2016. dec. 19. 22:15
 17/30 A kérdező kommentje:
ez*
2016. dec. 19. 22:15
 18/30 anonim válasza:
92%
Már bocs de ezeket amiket utólag írtál... A telefon még oké, de a ruházati dolgokkal nyilvánosan szégyenbehoznak, a saját gyerekemre tuti nem aggatnék rá olyan ruhákat, amivel tudnám hogy szégyenítem
2016. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Na jóóó van kamukám,mesélj még. Bohócorrot nem kell viselned a Justin ruhák mellett még :D
2016. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
*? :D
2016. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!