Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek befognak zárni az...

Szerintetek befognak zárni az iskolák megint?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam, hogy a magyar gazdaság nem bírná ki, ha bezárnák az iskolákat ősszel, meg hogy Németországban működik rendesen az iskola már hetek óta, viszont sokan mondják hogy biztosan karantén és online oktatás lesz megint. Ti mit gondoltok?

2020. aug. 31. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Minden jel arra utal meglátásom szerint, hogy "normális, megszokott" oktatás lesz. Ha nem, elmegyek dolgozni inkább... De majd holnap úgy is kiderül. Szerintem csak ritkábban lesznek ültetve a diákok és kell majd maszkot hordani. De szeretném, ha normális körülmények lennének majd.
2020. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Én örülnék ha nem kéne albérletet fizetni..
2020. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem karantén jobb lenne, mert nem kéne napi 4 órát utaznom, és sokkal több időm van, amit arra használok, amire akarom.
2020. aug. 31. 21:24
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Kedves első, egyetemen hogy ültetsz ritkábban 100+ embereket?
2020. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Kedves 4es! Egyetemre nem kötelező járni. Elsősorban kisiskolások, óvodások helyzete inkább az, ami fontos, ahol a szülők szabadsága már rég elfogyott. Én pl biztos nem állnék neki itthon írást tanítani a gyerekemnek, hogy a tanító néni vígan el legyen otthon a fizuját felvegye, es online megtanítsa a gyerekemet írni!
2020. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

" Szerintem csak ritkábban lesznek ültetve a diákok "


400 fős előadóterem tavaly teli volt. :) Sok sikert a szellősebb ültetéshez. :D

2020. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
#1 "Szerintem csak ritkábban lesznek ültetve a diákok" - Nagyon rámásztatok erre a mondatomra, és látom, nem igazán érti senki se. De semmi gond, kifejtem jobban: Én az elemi oktatásokra gondoltam, hogy a kétszemélyes padokban mindig csak egy valaki fog ülni. Legalábbis én ezt nézem ki a vezetőségből, hogy így próbál megoldást találni a vírus terjedésére iskolán belül. Sokan nyilatkozták már, hogy nem lehet megoldani a digitális oktatást, ezért iskolán belül fognak apróbb intézkedéseket bevezetni. Legalábbis én ezt hallottam. Egyébként ha rajtam múlna, hogy kéne ültetni a diákokat/hallgatókat, én mindenkit úgy ültetnék, ahogy régebben is szokás volt, mindegy, hogy elemi iskolákról, vagy felsőoktatásról beszélünk. Maszkot se tenném kötelezővé, lehet engem ezért elítélni, de én az egész járványt egy ökörségnek gondolom. Amúgy mindannyiunk ezt gondolja a szíve legmélyén és senkinek se hiányzik a háta közepére ez az egész baromság. Természetesen akiket jobban érint a járvány, ő rájuk én is jobban vigyázok természetesen.
2020. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Az teljesen mindegy, hogy mennyien ülnek, hogyha zárt térben vannak. A virus nem 1,1,1 pontban lebeg egyhelyben a térben. :) Pláne, hogyha több osztály is használja ugyanazt a termet.
2020. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Most vagy minden kérdező hülye az elváló igekötőkhöz, vagy egy írja ki az összes "befognak zárni" kérdést.
2020. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!