Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az, hogy akinek nem...

Miért van az, hogy akinek nem megy a matek azzal semmi baj nincs, mert "jaj a matek nehéz", de akinek nem megy például a biológia az hülye és lusta?

Figyelt kérdés

Folyamatosan ezt hallom/tapasztalom pedig nem hinném, hogy pl.: a gyökvonást nehezebb lenne megérteni/megtanulni, mint mondjuk a nagyagy működését. (Nekem az utóbbi lehetetlen küldetésnek tűnik és persze megértem, ha más meg a gyökvonással van így. De akkor miért nem vagyunk vagy mindketten hülyék vagy egyikünk se?) Ennek ellenére rengeteg tanár és a diákok többsége is így vélekedik az én környezetemben. Persze lehet én vagyok rossz környezetben...

Mindenkinek meg vannak az erősségei és gyengeségei, mi más abban ha valaki matekból jó és bioszból rossz, mintha matekból rossz és bioszból jó?


Lehet, úgy tűnik panaszkodni akarok csak, de engem csak az ok érdekelne.



2020. nov. 30. 20:28
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

#30 Áhh, annyira romantikus, művész lelkű nő nekem nem kell :D

Beérem egy átlaggal is csak szeressen ez a lényeg.


De amúgy igazad van mert lehetséges, hogy csak pislognék mint koldus a piacon ha így beszélnének hozzám :DD

2020. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Nem csak a romantikusok csinálják ezt. Majd meglátod. :)

Csak szeressen... Na de honnan fogod tudni, hogy szeret? Nem fogja egyből egyenesen megmondani. Majd beszél összevissza, meglátod. Te meg dettó. :) Még verset írni is fogsz talán! :) Simán benne van.

2020. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

#28

De pont a megértés nem megy, erről beszélek. Erre mondták sokan, hogy a biológiát csak meg kell tanulni. Ezek szerint mégis meg kell érteni, hiszen ha anélkül teszem, nem marad meg. Milyen érdekes... akkor lehet, hogy mégis van olyan, akinek a biosz nem megy, hiába próbálkozik?

2020. dec. 3. 18:58
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármi menne bárkinek - csak nem mindenkinek ugyanannyi idő alatt, és nem mindenki hajlandó pl. a bioszra rááldozni annyi időt, energiát, amennyit ahhoz kéne, hogy konkrétan neki is menjen, meg meg is értse, és hosszú távon is megmaradjon benne. Egyszerűen azért, mert inkább mással akarja tölteni az életét.
2020. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
0%
Azért mert a matek egy szar amire kurvára nem lesz szükséged ha egy olyan szakmád van ahol pl nem mérnök meg ilyenek... A matek az olyan valaki tudja valaki nem... Elég szomorú, hogy ezek a nyomorék emberek akik azt hiszik mindenkinek megy a matek mert csak tanulni kell van beleszólásuk az érettségibe... Nagyonsok rohadék matektanár van tisztelet kivétel.. De a legtöbb az mert beképzeltek és szarnak le magasról mindenkit 🙃🙃. Tanárok azért vannak, hogy oktassanak meg buktassanak igazából ők a céljaid eléréséhez a nagy akadájok mert el baszhatnak egy emberi életet ami elv csak egy van... Nincs már olyan élni és élni hagyni ebben a világban..
2021. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!