Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Online vagy rendes oktatást...

Online vagy rendes oktatást választanátok? Miért ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 23:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/144 anonim ***** válasza:
100%
És ez a távoktatásos proginfó+gazdmen ez nem fogja megszüntetni a nappalis változatot, csak egy alternatíva lesz a Dunától keletre élő érdeklődőknek.
2021. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/144 anonim ***** válasza:
100%

Na szuper, ezt jó tudni:)

Majd ha kiderül, hogy milyen napokon mettől meddig azt légyszíves írd már le:) Hátha jól jön nekem vagy valaki másnak.

Óbudain tudom, hogy van esti heti 4x délután fél 5-től, de ez akár egy attól jobb alternatíva is lehet, ha távba meg tudják csinálni normális időpontban.

2021. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/144 anonim ***** válasza:
35%
#11 vagyok. Amelyik nyomorék lepontozott, az elmondja mire fel? Objektív igyekeztem lenni, ezek szerint birkák közt mindegy mit ír le valaki.
2021. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/144 anonim ***** válasza:
75%

#22: Szerintem olyasmi lesz mint a nappali csak online és felülről kiadott órarenddel.

Heti 12-15 db 1ó45p-es gyakorlat+előadást tudnék elképzelni. Sejtésem szerint a gyakszi biztos hogy videohívásokban lesz, de lehet az előadások is. (bár azokat videóra is tudnák venni és elég lenne egyszer megcsinálniuk)

Ha egyenletesen osztják el, napi 6 órányi előadás és gyakorlat lenne, de nem feltétlen egymás után. A legkorábbi időpont reggel 8-as kezdés, a legkésőbbi meg gondolom az est 6-os kezdés. De ha van olyan nap amelyiken 12 órát kellene gép előtt ülni, (tehát 6 előadás/gyakszi) akkor a többi napon csak 2-2 előadás vagy gyakorlat lenne együttesen.

De 19:45-nél később nem hinném hogy lesz majd bármi is, meg ez most indul először, szóval én is kíváncsi leszek a fejleményekre.

2021. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/144 Helosziaszia ***** válasza:
60%
A jelenléti oktatás sokkal egészségesebb mentálisan is, valamiféle rendszer van akkor az életünkben, szociális készségeinket is ott fejleszthetjük, nem jó ez senkinek sem. Számonkérés is jobban kivitelezhető, ergo mindenki többet és jobban tanul. Otthon sokan beleszoknak abba, hogy úgyis ki tudom majd nézni a füzetből, és ezért csak felületesen tanulnak. Mellesleg több dolog elveszi a figyelmünket, mert en speciel suliban órán odafigyeltem és már meg us volt tanulva, szünetekben oltári jókat szórakoztunk, beszélgettünk. Sőt néha órán is, az a sok hülyeség, hát ezt semmi sem pótolhatja. Otthon mindenki meg a gép előtt ül csöndben, semmi önálló gondolat, cselekedet
2021. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/144 anonim ***** válasza:
39%
Rendes, jeneléti jobb (nekem). Utálom ezt az online tanulást.
2021. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/144 anonim ***** válasza:
68%
Egyértelműen a rendes oktatást. Az onlineból már tavasszal elegem lett pár nap után, hamar meguntam, hogy egész nap a gép előtt kellett ülni. Rendes oktatásnál legalább találkozok a többiekkel, szünetben tudok velük váltani pár szót, online alatt ez sincs meg, utálatos dolog napokig a négy fal között lenni. Felkelni sincs semmi motivációm, pedig fél 6 helyett elég lenne fél 8-kor is. Ráadásul sok dolog elvonja a figyelmem sajnos, ha itthon kell tanulni. Én várom, hogy újra legyen rendesen suli.
2021. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/144 anonim ***** válasza:
64%
Egyértelműen a rendeset. Gyerekek ezreinek nem adják le normálisan az anyagot. Köztük nekünk sem. Eddig egy online óránk sem volt. Ez van.
2021. jan. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/144 anonim ***** válasza:
41%
Online óra sz@rt sem ér. Csak kiadják az anyagot, de nem tanítanak semmit. Semmi motivációm nincs tanulni :/
2021. jan. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/144 anonim ***** válasza:
86%
Nekem meg érdekes van, mert pont most fejeztem be a tanulást. Megyek is aludni. :)
2021. jan. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!