Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hitelesnek fogok...

Szerintetek hitelesnek fogok tűnni így?

Figyelt kérdés

Most megyek gimibe, és szeretnék egy olyan Youtube videónaplót írni, amivel tudnék segíteni történelemből, és földrajzból középszinten illetve emelt szinten, az adott évben érettségizőknek. Csak attól tartok hogy, amiatt hogy most megyek gimibe, ezáltal a korom miatt okoskodó sznobnak fognak nézni. De folyton jártam történelemversenyekre, díjakat nyertem pontosan eddig 3-at (mivel általánosban még nem sok lehetőségem van rá). Úgy érzem hogy történelemből, és földrajzból feltudnám segíteni az érettségizőket a vizsgára. Töriből nincs olyan ami nem érdekelne, úgyszintén a földrajzban sem.



Szerintetek vágjak bele? egyébként az lesz a csatornám új neve hogy, Diáktanár:A történelem és földrajz csodálatos világa.



2021. máj. 1. 22:19
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem hagyjuk szerencsétlent, úgysem fogja megérteni, hogy alkalmatlan arra, amire vállalkozik. Közel 25-7 ember leírta neki, hogy nem jó ötlet, amire most vállalkozik, mert még fiatal, de ha ő ezt akarja, hát bukjon egy nagyot! Semmi egyedi és hasznos nem lesz a videóikban, mert egy 14 éves gyerek nem látja át úgy még a világot, mint egy végzett, diplomás ember, de hát ez nem jut el a tudatáig. Nem véletlen, hisz még gyerek.

Nem az a baj, hogy ilyennel próbálkozol, hanem hogy mellé még kiteszed ország-világ elé. Vigyázz, az internet népe szét fog szedni! De hajrá, majd pár év múlva rájössz, hogy igaza volt annak a több, mint 20 embernek, aki leírta, hogy erre még alkalmatlan vagy.

2021. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
A szerződést ügyvéd vagy közjegyző mellett hitelesítitek is? Mert akkor igazából nem ér túl sok mindent, ha nem
2021. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
79%

“ hiteles érettségi felkészítő tanárok” Hát ez kész, nem hiszem el. Hogy a búbánatban lennél tanár? Te nagy troll vagy.

Illetve melyik általánosba jártál? Én is szeretném ilyen jól megtanulni 8-ig a közgázt

2021. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

Akkor tisztázzuk.


30-as. Igen szeretem az Ifjú Sheldont, nagyon jó sorozat, remélem nem rosszindulatból írtad a kommentet. Egyébként megnevettettél, ezért ment a + pont.


31-es.


Úgy gondolom, hogy sokszor leírtam már hogy átgondoltam azt hogy még várok az érettségisekkel, inkább még csak előadásokat tartunk. Kérlek majd nézd meg a videóimat ha fennt lesznek, abból majd eldöntheted hogy, alkalmas/alkalmatlan vagyok. Bukni mit bukhatok vele? Azért nem fognak cikizni, mert értelmes anyagot próbálgatok leadni, egyébként sem érdekel ki mit fog írni a videóim alá. Ha ezt nem értetted hogy: "már mi is beláttuk, hogy nem leszünk hiteles érettségi felkészítő tanárok. De emellett el fogjuk kezdeni, viszont nem kiemelten az érettségiseknek fog szólni, hanem akit érdekel." Tehát ha ezt te figyelmen kívül hagytad, akkor nem tudom ki a szerencsétlen, alkalmatlan, haszontalan gyerek. De én nem akarok ilyen lenni, nem adok - pontot, de szerintem te sem hiszed hogy ezért + jár. Én nem ezekkel a pontokkal akarok dobálózni, megértem amit leírtál, nagyjából ezt írta az előtted lévő 20 ember is. De nem dobtak hozzám ilyen sértő szavakat.



32-es. Köszönöm a kérdésed, ez a szerződés csak formaság, hogy kiemelje a fontosságát. Ment a +.



33-as. Neked úgyszintén ha ezt nem olvastad hogy:"már mi is beláttuk, hogy nem leszünk hiteles érettségi felkészítő tanárok. De emellett el fogjuk kezdeni, viszont nem kiemelten az érettségiseknek fog szólni, hanem akit érdekel." Akkor te is olyan vagy mint a 31-es. Miért lennék troll? írd le.


Hogyan tanultam meg általánosban? Sehogy, képzeld el. Csakhogy engem ovis korom óta ez a 3 tantárgy érdekel. És fejlődgettem az évek alatt. Igen, nem vagyok olyan jó mint egy diplomás, de miért baj ha ez minket érdekel? Ha mi a Youtube-on akarunk valami értelmeset gyártani. Vagy tudom mááár. Te is az a típusú ember vagy, aki inkább nézi a gameplay-eket, meg egyéb hülyeséget. Ha már te leszólsz, (szerintem oktalanul) akkor én is leírom mit gondolok. De te sem kapsz - pontot, mert nem akarok olyan lenni mint te. Te is ezzel a sértő, lealacsonyító megfogalmazással. Alapvető emberi erkölcs/illem hiánya. Ti ketten 31,33-as tulajdonképp ugyanazt írtátok, előttetek is leírták ennek a lényegét de normálisan megfogalmazva


Ha esetleg valakit megbántottam, annak elnézést, csak nem értem, én mit ártottam?

2021. máj. 4. 00:12
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
En mar tavaly leerettsegiztem, de őszintén, sok ilyen video van mar a neten, sokkal idősebb, tapasztalt, TANÁR diplomaval rendelkező emberektől. Értékelem a probalkozasod, es tenyleg aranyos meg kedves toled, de en igy 19 eves fejjel biztos nem nezegettem volna videot egy 15-16 evestol, aki meg nem is tanulta iskolában azt az anyagot, amibol all az érettségi. Max. érdekességekről csinalhatsz videot, de konkretan szerintem ne oktass, lehet valamit meg nem is tudsz/nem ugy tudod ahogy kell, es felrevezetsz majd masokat. Honnan is tudhatnank hogy egy 15 eves majd hiteles infokat mond? Szerintem varj ezzel, mig te is leerettsegiztel. Ha látnám hogy van 90% fölötti emelt focid meg torid, akkor azert jobban bíznának benned az emberek. 😊 Azert mert nyertel egy-két nyolcadikos versenyt, az nem jelenti azt, hogy fel tudsz készíteni valakit emeltre. Ez csak egy vélemény, latom mar nagyon elszánt vagy, es ugyis megcsinalod.
2021. máj. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Most ujra elolvastam az egyik komidat, es lattam hogy mostmar csak errol arrol csinaltatok videot, nem konkretan oktatnatok. Szerintem ez jo, en sok olyan videot nezek, ahol pl sorozrgyilkosokrol mesélnek, ilyesmi. Ok sem ismertek oket, nem tanultak suliban, csak elolvasták rola par cikket/leforditottak egy angol videot es kesz. Szerintem ez tetszhet azoknak at embereknek akik érdeklődnek a tori+foci iránt:D Ezzel nincs baj, csak kifejezetten tanitani es anyagot leadni ne probaljatok, mert ahhoz fiatalok es tapasztalatlanok vagytok meg.
2021. máj. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnél 20, 30, 40, 50, vagy 60+-is negatív hozzászólás/vélemény így is, úgy is lesz. "aki felismeri a tudásom, az így is értékelni fogja" Ez pontosan így van, leírtad magadnak a választ!
2021. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
92%

Örömmel látom, hogy letettél arról, hogy érettségizőknek segíts.

Nagyon jó ötletnek tartom, hogy az érettségitől teljesen függetlenül értelmes tartalmat gyárts pl. történelmi témában. Kíváncsian várom majd az első videót. Az ismeretterjesztő videókat illetően egyetértek veled ott, ahol ezt írtad: ""aki felismeri a tudásom, az így is értékelni fogja". Üdv, egy gyógypedagógus.

2021. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm 38-as. Majd kitesznek ide az első linket.
2021. máj. 13. 07:04
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ez a szerződéskötősdi komolyságot sugall, viszont üzleti szempontból annyira szűk ennek a fajta videónak a nézőközönsége, hogy abból maximum pár havonta el tudtok menni majd közösen pizzázni. Ha nem a pénz miatt van a szerződés, akkor meg főleg nem értem.

Valaki rájön, hogy hát ennek 0 nézettsége van, senkit nem érdekelnek a videók, akkor ti többiek mit csináltok? Beperlitek szerződés szegésért?

2021. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!