Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hitelesnek fogok...

Szerintetek hitelesnek fogok tűnni így?

Figyelt kérdés

Most megyek gimibe, és szeretnék egy olyan Youtube videónaplót írni, amivel tudnék segíteni történelemből, és földrajzból középszinten illetve emelt szinten, az adott évben érettségizőknek. Csak attól tartok hogy, amiatt hogy most megyek gimibe, ezáltal a korom miatt okoskodó sznobnak fognak nézni. De folyton jártam történelemversenyekre, díjakat nyertem pontosan eddig 3-at (mivel általánosban még nem sok lehetőségem van rá). Úgy érzem hogy történelemből, és földrajzból feltudnám segíteni az érettségizőket a vizsgára. Töriből nincs olyan ami nem érdekelne, úgyszintén a földrajzban sem.



Szerintetek vágjak bele? egyébként az lesz a csatornám új neve hogy, Diáktanár:A történelem és földrajz csodálatos világa.



2021. máj. 1. 22:19
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
"Valaki rájön, hogy hát ennek 0 nézettsége van, senkit nem érdekelnek a videók, inkább abba hagyja,..."
2021. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Holnap lesz az első videó, mivel ma mind dolgozatra tanulunk.
2021. máj. 17. 19:40
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Na mi a helyzet vele? :D
2021. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Van egy tag, aki azt mondja hogy jobb lenne középiskolában elkezdeni ezt az egészet. Tehát nem valószínű hogy ebben a tanévben kezdünk. Ugye ő pedig a Matek-Kémia-Fizika zseni. Tehát ha neki megfelel jövőre (nem tudom mert őt ez nem nagyon érdekli) akkor értesítek mindenkit.
2021. máj. 23. 11:27
 45/46 anonim ***** válasza:
89%
És akkor most bepereled?
2021. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként ugyanazon középsuliba mentek vagy hogy megy ez? Mármint értem én, hogy tartjátok majd egy ideig a kapcsolatot, de ezek elég hamar le szoktak minimalizálódni
2021. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!