Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » AZ OKÉ, hogy felvettek (BTK-sz...

AZ OKÉ, hogy felvettek (BTK-szociológia), de mikor fogom megtudni, hogy ki lesz az osztályfőnököm?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel, mert eddig mindig női osztályfőnökeim voltak (általános iskola, gimnázium), és vicces lenne, ha most is az lenne!
2011. júl. 21. 22:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ már jöttem volna a cinikus stílusommal lehordani Téged, végigolvastam az összes hozzászólást, erre kiderül, árnyékra vetődtem :D De így visszagondolva, kb a második oldalon már felvetődött bennem, hogy ilyen nincs :D. ÉS remélem is, hogy nincs.


De amúgy szabolcsi létedre, nagyon élethűen adtad a pestit :D.

2011. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 A kérdező kommentje:

Köszönöm ^^

Csak gondoltam kiemelem, hogy mások is szórakozhassanak egy kicsit még olvasván mindezen sorokat :DDDD

2011. aug. 12. 11:30
 93/97 anonim ***** válasza:

Te nagyon okos vagy nem mondom. Oda vagy magaddal, mert pesti vagy. Marha sokra mész vele. Pesten több paraszt gyűlt össze, mint vidéken összesen.Ne szövegelj, ha még azt sem tudod, hogy szte=Szegedi Tudományegyetem.

Tudod az egy "kis" tanya a Tisza mellett.

Jöjj már rá, hogy Pesten kívül is van világ meg élet. Azzal vagy olyan nagyra, hogy téged Pestre pottyantott a gólya.

2011. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
100%

végigolvastalak.imádlak:) 25l

isteni vagy...

kb mint első randi a tescoban...

2011. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
Elképesztő:D Csodállak, kérdező... Ilyen kitartóan adni a hülyét, beszarás:D
2011. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Ha úgy vesszk, "csak" egy hülye fogadás miatt volt, de ha valahol valamikor lesz egy cikk a trollkodásról, akkor kérek egy fejezetet majd ^^.
2011. aug. 13. 13:33
 97/97 anonim ***** válasza:
Köszönöm, remek olvasmányt hoztatok össze.
2011. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!