Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » AZ OKÉ, hogy felvettek (BTK-sz...

AZ OKÉ, hogy felvettek (BTK-szociológia), de mikor fogom megtudni, hogy ki lesz az osztályfőnököm?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel, mert eddig mindig női osztályfőnökeim voltak (általános iskola, gimnázium), és vicces lenne, ha most is az lenne!
2011. júl. 21. 22:22
 31/97 anonim ***** válasza:
70%
XD kérdező azért a stílusodon változtass már egy picit. Igenis büfészakra vettek fel és abból is csak költségtérítésesre. Te parasztozol le bárkit?
2011. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 A kérdező kommentje:

Ahogy olvasom, vannak, akik javíthatatlanul bunkók!! >:@ >:@

Itt írják fehéren-feketén, hogy igenis van osztályfőnök, csak intézményenként máshogy hívják: van ahol, TO, van ahol évfolyamfelelős tanár, akkor mit osztjátok itt a nagy észt, hogy nincsen meghogy egyedül leszek? Attól, hogy ti egyedül éreztétek magatokat, meg azt se tudtátok, ki az osztályfőnökötök, más még igenis fordulhat hozzá!


RE: ma 11:12

Hadd magyarázzak el neked valamit, tündérbogaram: ha valaki itt paraszt, az te vagy drágám, biztos államilag támogatottra tudtál csak bekerülni (ha bekerültél és nem valami tanyám laksz :D), mert nem tudtok egy jó egyetemre fizetősre jelentkezni. Ez van. De akkor ne gyere nekem azzal, hogy büfészak, mert meg kellett dolgoznom a bejutásért és nem is olcsó (értsd. nem egy disznó az ára). Vidéki paraszt.

2011. júl. 22. 11:41
 33/97 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném megjegyezni, hogy fizetősön alacsonyabbak a ponthatárok, tehát a "biztos, hogy csak államilag támogatottra tudtál bekerülni" nem állja meg a helyét.

Kérdező, még jó, hogy idejében elkezdtél tájékozódni. Még kicsit kevered a szezont a fazonnal, de majd beleszoksz.

TO (Tanulmányi Osztály) mindenhol van, de ott általában kevés segítséget kapsz, sok-sok kérés, nyakukra járás után. Hacsak nem lesz egy aranyos TO-s nénid...

Az évfolyamért felelős tanár sem osztályfönőkként fog funkcionálni, a TO-s nénit csak akkor zaklathatod, ha gáz van, a tanszéki ügyintéző pedig ezerfelé lesz mindig... Itt a Te kicsi lelkeddel már a kutya sem fog törődni, de majd megtanulsz mindent egyedül kideríteni, elintézni.

2011. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és javaslom, majd a településszociológiánál nagyon figyelj oda az oktatóra, mert akkor talán leküzdöd ezt az állandó vidékizést és tanyasizást...
2011. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim válasza:
100%

ó én nem költségtérítéses, hanem SZTE-s leszek.... :D :D :D


azért az szomorú hogy ilyen embereket vesznek fel egyetemekre, miközben valakinek 1-2 ponton múlik csak...

2011. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 A kérdező kommentje:

ÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁ ^^


Inenn látszik, hogy ki mennyit ért és mihez! Nincs is olyan, hogy településszociológia! :D Ha annyira érdekel, elmondhatom neked, hogy milyen szakágazatocskái vannak: pszichológia, profilozás, akkor óvodásokkal is lehet foglalkozni, de az bénaság, pszichiátria, meg politika.

Ezzel csak magadat égeted le, és azt bizonyítod, hogy a vidék mindig is vidék marad, szivem.

2011. júl. 22. 11:56
 37/97 anonim ***** válasza:
97%

Fú te rengeteg nagy pofont fogsz kapni az élettől... nagyon sajnállak! Akkora pofára eséseid lesznek, főleg ha nem fogsz vissza a stílusodból, hogy csak na...


Csak úgy mondom, hogy államilag támogatottra a legjobbak jutnak be, akiknek a legtöbb pontja van... Így támogatja az állam a tehetségeseket.

Költségtérítésesre jobbára azok mennek akik lecsúsztak, de anyuci/apuci pénzes, és a kicsi gyerekét egyetemre akarja járatni. Mivel az államnak érdeke, hogy minél több ember fizessen az oktatásért, a fizetős szakokra lejjebb viszi a ponthatárt, hogy könnyebb legyen bejutni, és többen jussanak be, azaz többen fizessenek.

Azaz nem gondolnám, hogy annyira k u r v á r a menőznöd kéne hogy te aztán fizetősre mentél...


Na mindegy, majd meglátod úgyis... sajnállak, nagyon.

2011. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 A kérdező kommentje:

Pffff, én meg ennyi erővel téged.

Sose szégyelltem, hogy mim van és miattad nem is fogom. Oké, biztos jó lehet az államilag támogatott is, én nem azt mondom.

Tudod mit mondok én neked? Majd meglátod később, hogy lehetsz akármilyen "tehetséges", hogy a te szavaiddal éjjek, hogyha nincs miből fizetned a dolgaidat, és nincsenek kapcsolataid, akkor semmire-se-fogod-vinni. Itt legalábbis biztos nem. Ennyi. Figyeldd meg. És én hidd el emgértem, meg mindenki másnak, akik lehülyézik meg letrollozzák a tehetősebbeket, de nem az a módja a felkapaszkodásnak, hogy elirigyled mástól, amie van. Dolgozz, dolgozz, aztán ha minden jól megy, már jobb jövőt teremthetsz a gyerekednek, aki talán már azt is megengedheti magának, hogy felköltözzön Pestre!

2011. júl. 22. 12:09
 39/97 anonim ***** válasza:
17%

ami nektek evidens, az neki nem biztos h az.

Ezért kérdezte azt, amit.

Nem a kérdező a bunkó, meg hülye.

Inkább a ti stílusotok hagy kívánnivalót maga után.

2011. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 A kérdező kommentje:
Köszönöm :'), vannak még jó emberek!
2011. júl. 22. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!