Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » AZ OKÉ, hogy felvettek (BTK-sz...

AZ OKÉ, hogy felvettek (BTK-szociológia), de mikor fogom megtudni, hogy ki lesz az osztályfőnököm?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel, mert eddig mindig női osztályfőnökeim voltak (általános iskola, gimnázium), és vicces lenne, ha most is az lenne!
2011. júl. 21. 22:22
 21/97 anonim ***** válasza:
100%
Úristen:D Nem csak a kérdés, de a kérdező kommentje is... tutira kamu, ilyen hülye embert csak nem vesznek fel egyetemre...:DDDD
2011. júl. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 anonim ***** válasza:

Ilyen tényleg nincs... Az még OK, hogy nem tudja, hogy nincs osztályfőnök a felsőoktatásban... Jó, fogadjuk el, hogy burokban élt az utolsó egy évében, és nem tájékozódott. De hogy azt sem tudja, hogy nem költségtérítéses-szte-s a két ellenpólus, hanem költségtérítéses és államilag finanszírozott... Hogy töltötted ki a jelentkezési lapot??? :O

Szociológusokkal Dunát lehet rekeszteni, de ez még Neked kapóra is jön, hisz úgyis egy magadtól elszállt pesti vagy...

2011. júl. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 anonim ***** válasza:
0%

most miért bántjátok?

honna a francból kéne tudnia h nem lesz ofője?

2011. júl. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
22%

-honnan


jajj de sok okos van


mert a most válaszolók 100%-a mindent tudott a főiskolai/egyetmi létről

más születésükkor..:s

pfff


kedves kérdező:


osztályfőnök nem lesz

viszont néha szokott lenni évfolyamfelelős tanár, akihez bármikor lehet fordulni..

sajna az apró-cseprő ügyekben tényleg magad kell helytállnod, de információkérrt fordulhatsz ehhez a tanárhoz



illetve a csoport (felsőoktatásban nem osztály van) is szokott választani egy csoportfelelős/évfolyamfelelős személyt, aki tartja a kapcsolatot a tanárral/tanárokkal.


Az egyszerűség kedvéért. Hogy ne az

2011. júl. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
0%

bocs véletlen befejezetlenül ment el a hozzászólásom--



folytatás:

szóval könnyebb a tanárnak/tanároknak egy közvetítő emberrel tartani a kapcsolatot, mint az egész csoporttal.


előző voltam

2011. júl. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim ***** válasza:
0%

*már

*egyetemi

*információkért

2011. júl. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
100%

Nem szte-s vagyok hanem költségtérítéses :D

áááááááááááááááááááááááááá!

Gyakorikérdések! Én így szeretlek!

2011. júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
100%
obvious troll is obvious
2011. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sosem volt semmiféle évfolyamfelelős vagy hasonló. Jóban kell lenni a csoporttársakkal és élelmesnek kell lenni. Bár nekem a kérdező tűnik valami nagyon tanyasi kisgyereknek ezek alapján.


Amúgy én se szte-s, se költségtérítéses nem vagyok, ezt kapd ki :D

2011. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
100%
75%-os: Nem, születésünkkor nem tudtunk mindent, most sem tudunk mindent, de azért ilyen alapvető dolgokat... Arról nem is beszélve, hogy szegény kérdező elég sík (legalábbis ebben a témában, ami elég gáz, ha azt nézzük, hogy ősztől egyetemista lesz), de még így is neki áll feljebb. De úgy látom, hogy veled lepacsizhat:D
2011. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!