Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » AZ OKÉ, hogy felvettek (BTK-sz...

AZ OKÉ, hogy felvettek (BTK-szociológia), de mikor fogom megtudni, hogy ki lesz az osztályfőnököm?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel, mert eddig mindig női osztályfőnökeim voltak (általános iskola, gimnázium), és vicces lenne, ha most is az lenne!
2011. júl. 21. 22:22
 61/97 anonim válasza:
89%

A Váci uccán? Még szerencse, hoyg tudsz írni. Úgy megnézném ,hogy hogyan boldogulsz egyedül az életben :)


Azt meg csak sajnálni tudom, hogy elsődleges szempont a munkaválasztásodban a pénz.


Még valami. Mindenbe belekötsz, buta érveket használsz fel, és azt gondolod, hogy mindenki, de mindenki hülye csak te nem. Szerinted miért lett 7 oldalnyi válaszod 1 nap alatt? És miért ír mindenki, szinte kivétel nélkül "bunkó" kommenteket? Azért, mert felháborító, amit művelsz.Nem veszed észre, hogy a hiányos tudásoddal itt nem mész sokra?

Tudod, azt mondják, hogy a körülötted lévő világ egy tükröt tart eléd. Nézz bele a tükörbe, amit a válaszolók raktak eléd. Ne harcolj az igazadért, mert az nem létező.

Az érveléseddel saját magadat húzod le. Olyan vagy mint az az ember, aki beragadt a mocsárba, és rúgkapálva próbál kijutni, de ezzel egyre mélyebbre süllyed.

2011. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 A kérdező kommentje:

Akkor nem tagadod, hogy jobbikos vagy ^^.


És szerinted, az, aki cigányozik, cigányokat félemlít meg és tart rettegésben, aki felgyújtja a házaikat, annak kellene kioktatnia engem? Nézz magadba! NAGYON mélyen! :@ :@ :@ :@

Ahhoz meg inkább nem is fűznék semmit, hogy Istennel minden lehetséges. Ha mégis, holnapra kérem vissza a szvarovszkiból azt a szemet, ami beleesett lefolyóba. De pont azt, nem másikat! Vagy jobbat mondok: egy olyan követ kérek, amit még Isten sem tud felemelni és az van rávésve, h "Take that, b*tch! Greeting from Descartes"!

2011. júl. 22. 13:57
 63/97 anonim ***** válasza:
Hány pontod lett a felvételiben?
2011. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:

"szvarovszki" :DDDDDDDDDDD


csak nem roma vagy kedves Kérdező? a sértettségedből és a színvonaladból végülis már rájöhettünk volna....

2011. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 A kérdező kommentje:

RE:13:55

Jaj, csak nem még egy államilag támogatott BTK-st tisztelhetünk benned, drágám? Elírtam képzeld! ÉS? Váci utcza, tessék itt van!

Megmondom én neked, hogy miért kapott 7 oldalt egy nap alatt! Mert Magyarország tele van bunkó és szélsőséges emberekkel. Ezek főleg vidékről származnak egyébként. És ezek a bunkó és szélsőséges emberek elirigylik a másokét, lebunkózzák, ha kérdez bármit is, mert náluk a tudatlanság ugye a megszokott és még a tudást is elirigylik! NEM ÉN kerültem mocsárba, hanem ezek mind! :@ :@ :@ :@ Ezek a szélsőségesek, pont, ahogy papa mondta, elszabadultak most Orbán alatt és mindent maguknak követelnek! Olyan emberektől, akiknek a tolerancia, a szegények megsegítése és ez az még élő fogalmak. Nagyon könnyű ám cigányozni, meg ujjal mutogatni az MSZPre, csak nem vagytok hajlandóak kinyitni a szemeteket, mert bunkók, mert vidéki parasztok vagytok. Ennyi.

2011. júl. 22. 14:07
 66/97 A kérdező kommentje:

RE:14:04

Csak gratulálni tudok, kedves Jobbikus #2, hogy már te is kezded a cigányozást. ANNYIRA de annyira utálom >:@!!!!!!4444

2011. júl. 22. 14:08
 67/97 anonim ***** válasza:
60%
Áruld már el ki kezdett cigányozni? Mert az vagy, még nem kell vérig sértődni mindenre, te magad árulod el Saját magad. Különben meg örülj, hogy a származásod miatt kaptál egy csomó potya pontot....hiába csak költségtérítésesre volt elég...
2011. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:
Hány pontod lett kedves kérdező?
2011. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 A kérdező kommentje:
Nem tűröm, hogy a magyarságomat valaki lekicsinyellje, csak mert nem hordok Nagy-Magarországos, turulos vagy Csegevarás pólót vagy nem cigányozok, mint ti! Ahhoz, meghogy honnan és mennyi pontom lett az égadta világon semmi, de semmi köze nincs egyikőtöknek se, az fix.
2011. júl. 22. 14:14
 70/97 anonim ***** válasza:
100%
No, én most hagyom abba a válaszolgatást. Arrogáns vagy, ennyi.
2011. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!