Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt töri? Szóbeli?

Hófehérke19 kérdése:

Emelt töri? Szóbeli?

Figyelt kérdés

Ti mikor kezdtetek el készülni a töri emelt szóbelire?Én nagyon parázok tőle ,mert ugye mindenbe belekérdezhetnek amibe csak lehet..Hány %-tól kapom meg a +50 pontot?

Ha épp nyaralni vagyok mikor a szóbelim van akkor halaszthatok pár napot?


2012. máj. 24. 23:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
2012. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:

Na kész vagyok! A Gazdasági rendszerváltást húztam, szerintem jól elmondtam :D

1 kérdésre nem tudtam válaszolni, de rendesek voltak.

2012. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
Grat :) Kérdeznék egy párat akkor, légyszi válaszolj! :$ Mennyi ideig kellett beszélned? Full önállóan kellett végig, vagy ők kérdezgettek többet? Hasznosak voltak a források? Mennyit adtak? Aki előtted felelt azok mit húztak?
2012. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
Kb 15 percig önállóan beszéltem, aztán kérdezgettek. 2 kérdésre nem tudtam egyértelműen válaszolni. (Mi az a dotáció) Az előttem lévők nem tudom mit húztak, mert én voltam az első. A források jók, de nem lehet csak rájuk hagyatkozni. Jól hangzó százalékokat, adatokat lehet kiszedni belőlük.
2012. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudjátok mikor tudom meg az eredményt?
2012. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
És a gazdasági rendszerváltásba miket mondtál, légyszi írd le:$ Mennyit tanultál erre a részre oldalba?
2012. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
70-es évek reformok, adósságspirál, cserearányok, 80's évek válsága, politikai rendszerváltás (mx 3 mondat), multik; külföldiek szerepe, nehézségek, vesztesek (cigányok)-győztesek (nómenklatúra) stb.
2012. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
Köszi, na az jó, én már azt hittem magáról a rendszerváltás gazdasági változásáról kell 15 percet beszélni, kicsit besz.rtam :D
2012. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem nem muszály 15 percet beszélni, én sajnos nem tudom meddig beszéltem. De nyugi, ők úgyis olyan dolgokat fognak kérdezni, amit magadtól sose mondanál, de tudsz válaszolni. Tőllem, a használt fogalmak megmagyarázását kérték pl: cserearány, gyárkapun belüli munkanélküliség, stb. A megadott grafikonokról kérdeztek, csak 1 durva kérdés volt. Viszont, ha van egy tanár a bizottságban, aki érdeklődik a gazdaságpolitika után, azt érdekelni fogja amit mondassz, és segíteni fog. Nekem sem az elnök tette fel a legtöbb kérdést!
2012. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:

Nómenklatúra, na ezt se olvastam még sehol. Először én is besz.rtam hogy a gazdasági rendszerváltásról kell 15 percet beszélni xd

Remélem kedvesek lesznek mert én tuti olyan ideges leszek hogy rájuk se merek nézni... angolon is ez volt tegnap :D

2012. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!