Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt töri? Szóbeli?

Hófehérke19 kérdése:

Emelt töri? Szóbeli?

Figyelt kérdés

Ti mikor kezdtetek el készülni a töri emelt szóbelire?Én nagyon parázok tőle ,mert ugye mindenbe belekérdezhetnek amibe csak lehet..Hány %-tól kapom meg a +50 pontot?

Ha épp nyaralni vagyok mikor a szóbelim van akkor halaszthatok pár napot?


2012. máj. 24. 23:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 Valentina17 válasza:
én is éjjel nappal tanulok még 9 nap és végre túl leszek rajta.
2012. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
A közép szóbeli már gyerekjáték lesz ehhez képest.. :D
2012. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 A kérdező kommentje:
Én borzasztóan félek...rettegek már komolyan...én is 7-én megyek.tanulok de olyan nehezen megy ,borzasztóan kiakasztott az írásbeli...mindig sírógörcs tör rám ha meglátom hogy még mennyi van.szerintetek tényleg nehéz lesz vagy meg lehet csinálni?
2012. jún. 1. 03:34
 14/86 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit nyavalyogtok... Töriből olyan kedvező helyzet van, hogy 12 évig tanuljátok, amúgyis érettségi tantárgy, ráadásképp megadják a témaköröket is, amiket tudnod kell. Bioszt 4 évig tanulod, egyrészt nem érettségi tantárgy, másrészt témaköröket sem adnak, és bármit tudnod kell, ami még nem is tananyag része.... Örüljetek, hogy legalább tudjátok mit kell tanulni.
2012. jún. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:

Meglehet csinálni,nem halt még bele senki. Vannak segítő kérdések a tételeknél amik köré lehet építeni a mondókádat. A forrásokra kell hivatkozni mindig,vagy 3-4 oldal forrást biztos kapunk azt mondta a faktos tanárunk. Meg az atlaszból is sok mindent kiszedhetünk. Meg lesz az! Alig várom hogy túl legyek rajta.


Utolsó válaszolónak pedig: örülünk hogy tudjuk hogy mit kell,a bioszt meg gimibe csak 3 évig tanulod(legalábbis nálunk 3 évig) meg általánosba 2 évig...aláírom hogy a biosz emelt 1000x nehezebb mint a töri,sok osztálytársam emeltezik és éjjel-nappal tanulnak,de azért attól mi is félhetünk a szóbelitől ha megengeded. ;)

2012. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
Én szerencsére csak 12 én megyek (nem sokkal lenne jobb előtte, mert utána 1,5 hét múlva ott a magyar, azt majd akkor "megtanulom"). Írásbelitől jobban féltem, féltem h elizgulom vagy ilyenek, de relatív jó lett sztem, vhol ott lapul már kijavítva és remélem rendes javította, és nem húzza le direkt szemétkedésből :/ Tételeket én nem tanulom meg szórol szóra, remélem nem is elvárás, ugye? :/
2012. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 Valentina17 válasza:
persze nem elvárás.én sem szóról szóra tanulom meg,hanem kijegyzetelem.barátnőm még el se kezdte.ő holnap fogja elkezdni ,és megtanulni na ő a bátor:D
2012. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
Én már előbb elkezdtem, de nehezen ment eddig.. 2/3át már átnéztem azért, holnap megpróbálom a maradékot is, aztán már csak olvasni fogom őket minél alaposabban. Ez a terv :) jó éjt :D
2012. jún. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 A kérdező kommentje:
és te mikor mész?
2012. jún. 2. 14:28
 20/86 anonim ***** válasza:
12-én, ahogy írtam. Fosok már xD
2012. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!