Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt töri? Szóbeli?

Hófehérke19 kérdése:

Emelt töri? Szóbeli?

Figyelt kérdés

Ti mikor kezdtetek el készülni a töri emelt szóbelire?Én nagyon parázok tőle ,mert ugye mindenbe belekérdezhetnek amibe csak lehet..Hány %-tól kapom meg a +50 pontot?

Ha épp nyaralni vagyok mikor a szóbelim van akkor halaszthatok pár napot?


2012. máj. 24. 23:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:

Látom hogy annyian pánikolnak, de én is 12-én megyek és még alig csináltam valamit, valahogy annyira nem parázok! Nekem csak vázlataim vannak de ti mégis mennyit tanultok egy tételhez? Elvileg a szóbelinek is az lenne az értelme, hogy képességet mérjen, a megadott forrásból és azért az alaptudásodból hogy tudsz megoldani egy problémát nem? Akkor felesleges minden egyes részletet tudni, vagy tévedek?

Most megyek először emelt szóbelizni, és már suliba se járok hogy a tanárom meg az osztálytársaim tanácsokat osztogassanak. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.

2012. jún. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
Hát azét van 30 témakör/tétel szerintem azért azokat át kéne nézni rendesen. Én legalábbis mindet megtanulom,van amelyik jobban megragad van amelyik kevésbé. De szerintem mindenképp előnyös mert emelt szinten amik a tételek között vannak azok közül bármibe belekérdezhetnek miután te elmondtad a kihúzott tételedet. Azokhoz meg nem lesz forrás,semmi!
2012. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
Ééértem. Hát akkor kicsit felgyorsítok. Az évszámokat amúgy majd ki lehet nézni az atlaszból ugye? Csak azért kérdezem, mert ugye ők adják majd az atlaszt, aztán remélem nem akarják eltávolítani belőle az évszámos szent-grál papírokat.
2012. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe nem támaszkodnék az atlaszra, nagyon felületesen vannak benne az évszámok. Nem hiszem, hogy megtalálod benne, hogy mikor volt a románoknak először egyházfőjük, vagy, hogy mikor adták meg a zsidóknak a vásztójogot.
2012. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
*választójogot
2012. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
Ja mondjuk ez tény. Köszi a tippet
2012. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
Istenem, de várom már a jövőhét utáni kedd delet, amikor már túlleszek rajta.. xDD Feltéve persze, hogy nem a szóbelivel fogom elszúrni, csaknem :/
2012. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
És utolsó te hogy állsz a tanulással?:D
2012. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 Valentina17 válasza:
szerintetek négy nap alatt tényleg fel lehet készülni a szóbelire?
2012. jún. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:

Én úgy állok, hogy olvasgatom a tételeimet amennyire tudom. Holnaptól megpróbálok jobban rákapcsolni (no gép stb - na jó, nem annyit.. :DD ), aztán kiderül mi lesz. Ha ratyi lesz és nem vesznek fel akkor ősszel megint megyek azt kész ;DD


Utolsó: nem tudom, de én nem próbálom ki, holnap rákapcsolok és akkor nekem lesz 8 napom :DD xDDD

2012. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!