Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt töri? Szóbeli?

Hófehérke19 kérdése:

Emelt töri? Szóbeli?

Figyelt kérdés

Ti mikor kezdtetek el készülni a töri emelt szóbelire?Én nagyon parázok tőle ,mert ugye mindenbe belekérdezhetnek amibe csak lehet..Hány %-tól kapom meg a +50 pontot?

Ha épp nyaralni vagyok mikor a szóbelim van akkor halaszthatok pár napot?


2012. máj. 24. 23:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
Jó lesz az, kedden odab.szok nekik : D
2012. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 Valentina17 válasza:
Én a Kádár korszakot húztam(és ezt kellett jellemeznem), a forrás nagyon sokat segített. 4 oldal jegyzetet írtam,volt 30 percem felkészülni,elmondtam a 4 oldalt.aztán kérdezték miért voltunk mi a legvidámabb barakk,megválaszoltam,kérdeztek még egyet azt nem tudtam.mondták köszönjük szép felelet és ennyi:D mikor tudom meg hány pontot kapok?
2012. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim válasza:
Ha ma gazdasági rendszerváltás volt, akkor valszeg holnap nem lesz? én holnap megyek... és az elég rossz abból a részből, a többi jó... sejtés?
2012. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim válasza:
én az EU-t húztam ki, de tőlem nem kérdeztek semmit a végén. nem tudom, hogy ez pozitív-e vagy negatív :D
2012. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
EU-ról mit mondtál, 1948-jelenig mindent?
2012. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim válasza:
igazából az EU-n belül a kormányközi és nemzetek feletti működést és döntéshozatalt kérdezték, de ezek a forrásból kivehetőek voltak. elkezdtem az EU kialakulásától és a mai napig mondtam el, közben azokkal, ami maga a feladat volt.
2012. jún. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!