Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Abbahagyni az egyetemet?

Abbahagyni az egyetemet?

Figyelt kérdés

BME-re járok , és most készültem ki teljesen, 7.félévben vagyok, de sokat csúsztam, és vannak tárgyak amiken nem bírok átmenni, én nagyon rossznak tartom az oktatást, csak az értelmetlen szivatásra megy ki minden.

Lelki válságba kerültem, már csak altatóval tudok aludni, és egésznap az ágyban fekszek, ezt a félévet valahogy megpróbáltam lehozni, de most is 2 fontos számonkérés lenne még a héten, de már nem bírok tanulni , ha ránézek hányingerem van.

Rájöttem hogy talán nem ezen a területen szeretnék dolgozni, bármi mást szívesen kipróbálnék, de nagyon nehéz ennyi beleölt munka után otthagyni, pedig érzem hogy nem ez az utam.



2015. dec. 7. 02:18
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet átmenni hasonló szakra (másik intézménybe)

De még ezt a félévet fejezd be

2016. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!