Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veled milyen igazságtalanság...

Veled milyen igazságtalanság történt az egyetemen?

Figyelt kérdés

Sok rémtörténetet hallani az egyetemi szívatásokról, a direkt kicseszésekről, arról, hogy pl. a diák írta meg a tanár doktoriját vagy hogy ZH-kat feldobva osztályoznak, meg hogy direkt megbuktatták a delikvenst, hogy aztán jó drágán ugyanannál a tanárnál vehessen pótórákat és stb.


Ha bánt valami téged is, amiről úgy érzed, hogy igazságtalan volt veled, vagy ami történt, az nagyon nem volt fer, és szíven ütött, akkor itt írd ki magadból!


Az egyetemeken tényleg ennyi a szívatás? DE MIÉRT?!



2018. júl. 24. 12:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hú!


Mindenkinek nagyon köszönöm! Mentek a zöld kezek! :)


10-es külön is köszi! :)


1 kérdés:


"sokan tényleg nem bírnak azzal a mentalitással, ami kellene oda." - ezt hogy értetted, mit jelent pontosan?


Milyen mentalitás kellene oda (hova is) ?

2018. júl. 25. 13:51
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem friss kérdés de hátha jöhet még válasz. :)


Én humán szakos vagyok és volt kötelező statisztika gyakorlat. Bemákoltam azt a csoportot, ami egy "kutatói csoport" volt (legalábbis a tanár kutató, a csoport nem szándékozott) persze ezt a neptunban nem jelezték. A lényege az volt hogy mi nem a jó öreg spss szoftvert tanultuk, hanem konkrétan programozást (stathoz nem sok köze volt a dolognak), rengeteg hazit kaptunk - volt hogy egész szombat ráment - es ket baromi nehéz zh volt. Más csoportban még zh se volt, az órai részvételre kapott mindenki ötöst. Alapvetően jó komfortzónatágítas volt hogy ezt a kurzust csináltam meg, örülök hogy oda kerültem, de mi 10x annyit dolgoztunk a harmasert mint mas az ötösert.

2019. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!