Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol melle elkezdenek meg...

Angol melle elkezdenek meg egy nyelvet amivel konnyen lehet nyelvvizsagm milyen lehet a lovári es az eszperantó? Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Oyan velemenye nagyon erdeklne akinek van a 2kozul valanelyik? Segítsetek
2019. aug. 3. 09:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha megy az angol javaslom a holland vagy svéd nyelvet, elég egyszerű megtanulni, ha van angol alapod és még haszna is van sscben mindkettő ketesett
2019. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyiknek sincs nagy értelme. Ha már nyelvet tanulsz, tanulj olyat amit valahol beszélnek is. Javasolni nem sokat tudok, én is angolt tanultam, most a törököt kezdtem el. Nem egy nehéz nyelv, a nyelvtana viszonylag könnyen tanulható.


Egyébként teljesen szubjektív, hogy kinek mi a könnyű.

2019. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
36 országban beszélik. Mondom, előbb tájékozódj, aztán beszélj!
2019. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
Kapaszkodj meg! Van, akinek anyanyelve!
2019. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%
Az eszperantót aktívan vagy folyékonyan beszélők, valamint az anyanyelvűek számát (vagyis azokét, akik mint egyik anyanyelvüket tanulták meg a szüleiktől) 500 000 és 25 000 000 fő közé becsülik.[2]Ugyanakkor térben igen elterjedt nyelv, mintegy 115 országban beszélik. Habár egyik ország sem fogadta el hivatalos nyelvnek, az eszperantó több országban is, így Magyarországon és Kínában a hivatalos oktatás része.[3] A nyelvet nemzetközi közösség használja, különböző szinteken. Használata különösen magas Európában, Kelet-Ázsiában és Dél-Amerikában.[4]
2019. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy megerie meg dilemmazok
2019. aug. 6. 21:45
 17/18 anonim ***** válasza:
75%
Fú, 73%-os, te nagyon pörögsz. A htalmas igazság az, hogy ez a nyelv fake, és össze se lehet hasonlítani egy igazi, élő nyelvvel. Bocsi. Jó neked, ha beszéled, de azért... meh.
2019. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Romanov8 válasza:
54%

Barkit erdekel, hogy ki beszeli es ki nem? Szerintem senkit.. s.o.s -ben fel ev alatt kell egy nyelvvizsga.. Eszperanto.. fel ev alatt megvan a kozepszint, felvetelin pontot er, es egy csomo egyetem meg a diplomat is kiadja vele..

aki az angolt, nemetet, hollandod isteniti tanitsa mar meg nekem fel ev alatt barmelyiket..

nyelvvizsgazni nem jokedvebol megy az ember, hanem mert muszaj... ha az allam egy kozepfoku eszperanto nyelvvizsgat egy angol kozepfokuval egyenlonek titulal akkor az!

Lehet alibi meg feka nyelv.. amire kell (pontert meg oklevelet kivaltani) arra pont eleg.. egy egyetemistanak mas nyelvbol valo nyelvvizsga se nagyon kell masra

2020. szept. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!