Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Novemberi Origó nyelvvizsga...

Novemberi Origó nyelvvizsga eredmények?

Figyelt kérdés

Nekem még mindig az van kiírva az eredménylekérdezésnél, hogy "A vizsgának jelenleg nincs meg az eredménye."


Van köztetek olyan, aki legalább már a lezártba került? Esetleg aki már ez ügyben kommunikált az Origo-csapattal, az megosztaná a tőlük kapott infót?


SOS-ben szükségem lenne a nyelvvizsgára, ezért tök jó lenne, ha a dec. 5-i jelentkezési határidőig hagynának legalább néhány napot, hogy beiratkozzak a januárira, ha most nem sikerülne.


Előre is köszi!



2019. nov. 27. 08:23
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Egy hete még én is majdnem elsírtam magam a "sikertelen"-t olvasva, de ma már "sikeres"-re lett módosítva a vizsgám. Igaz részeredmények továbbra sincsenek nekem sem.
2019. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 Vaniella válasza:

Sziasztok!


Nekem csak azt írja, hogy "sikeres szóbeli". És természetesen " a vizsgának nincs eredménye". Nektek a "sikeres/sikertelen" jelzők az egészre vonatkoznak?

2019. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:

Most nekem is módosították "sikeres szóbelire".


Tehát a "sikertelen" csak annyit jelent, hogy még egyik felét sem javították ki, míg a "sikeres" azt, hogy már mind a két felével végeztek, és meglett a legalább 60%-s átlag, csak gondolom mindenkinek egyszerre hirdetik ki országosan a részeredményeket.


Szóval már csak az írásbeli miatt kell izgulnom.

2019. dec. 2. 14:56
 44/59 Vaniella válasza:
Ez szuper! :) Akkor már nekem is csak az írásbeli miatt kell izgulni.... reménykedjünk!
2019. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim válasza:
Nekem azt írja, hogy sikeres komplex, gondolom akkor ez az egészre vonatkozik.
2019. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 Vaniella válasza:
Ezek szerint ha csak sikeres szóbelit ír, akkor az írásbeli sikertelen? Jesszus ugye nem....!?
2019. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 Gajdosi Roland válasza:
Én november 8-án voltam csak szóbelin és egyelőre semmilyen eredmény nincs. Dec 8ig ki fogják húzni úgytűnik... :C
2019. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim válasza:
Nekem is sikeres szóbelit ír
2019. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim válasza:
Nekem se ir semmit és nov 8an vootam szóbelizni
2019. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim válasza:
Voltam*
2019. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!