Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Novemberi Origó nyelvvizsga...

Novemberi Origó nyelvvizsga eredmények?

Figyelt kérdés

Nekem még mindig az van kiírva az eredménylekérdezésnél, hogy "A vizsgának jelenleg nincs meg az eredménye."


Van köztetek olyan, aki legalább már a lezártba került? Esetleg aki már ez ügyben kommunikált az Origo-csapattal, az megosztaná a tőlük kapott infót?


SOS-ben szükségem lenne a nyelvvizsgára, ezért tök jó lenne, ha a dec. 5-i jelentkezési határidőig hagynának legalább néhány napot, hogy beiratkozzak a januárira, ha most nem sikerülne.


Előre is köszi!



2019. nov. 27. 08:23
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim válasza:
Érdekes. De ha sikertelent ír, akkor legalább az eredményt is közölhették volna...
2019. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim válasza:
Akkor lassan már szerintem felteszik az eredményt
2019. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim válasza:
Igen, de ezek után én már nem számítok semmi jóra. De tova is dühít, hogy sikertelen van ott, közben meg "a vizsgának jelenleg nincs meg az eredménye".
2019. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim válasza:
De a a vizsgának jelenleg nincs eredménye alatt látod? Vagy hol?
2019. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim válasza:
Ha bele mész oda, hogy vizsgáim! Ott írja a novemberire, hogy sikertelen. És ha rákattintok a novemberi vizsgárs, akkor visuont a szokásos "a vizsgának jelenleg nincs..." duma.
2019. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim válasza:
Én nekem nem ir ilyesmit. Csak a szokasosat
2019. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim válasza:
Akkor neked még van mit reménykedni! :-) bizti sikerül. Én már elkönyveltem sikertelennek, de azért a pontokra kíváncsi vagyok.
2019. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim válasza:
Hátha meglesz neked is. Szurkolok neked :)
2019. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim válasza:
Én is nagyon várom, de az új honlapon csak kiad egy négyzetet, amiben fel vannak tüntetve a készségek. Tehát kóddal tudom ezt is megnézni. Reménykedjünk,hogy holnap lesz eredmény.
2019. dec. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:

"Ha bele mész oda, hogy vizsgáim!"


De ez hol van? Légyszi, tudnál dobni egy linket?


Én csak az eredménylekérdezést tudom elérni, de ott még mindig nem írnak semmit... :/

2019. dec. 2. 09:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!