Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Novemberi Origó nyelvvizsga...

Novemberi Origó nyelvvizsga eredmények?

Figyelt kérdés

Nekem még mindig az van kiírva az eredménylekérdezésnél, hogy "A vizsgának jelenleg nincs meg az eredménye."


Van köztetek olyan, aki legalább már a lezártba került? Esetleg aki már ez ügyben kommunikált az Origo-csapattal, az megosztaná a tőlük kapott infót?


SOS-ben szükségem lenne a nyelvvizsgára, ezért tök jó lenne, ha a dec. 5-i jelentkezési határidőig hagynának legalább néhány napot, hogy beiratkozzak a januárira, ha most nem sikerülne.


Előre is köszi!



2019. nov. 27. 08:23
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:

"Ezek szerint ha csak sikeres szóbelit ír, akkor az írásbeli sikertelen? Jesszus ugye nem....!?"


Szerintem ez csak annyit jelent, hogy még nem kapták meg az írásbeli eredményét.

2019. dec. 3. 08:30
 52/59 anonim válasza:
Fent van
2019. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim válasza:
Akiknek sikereset irt az eredmény előtt azoknak sikeres is lett?
2019. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

A nov. végi,dec. eleji vizsgák javítását se kapkodják el. :( Mi is már izgatottan várjuk,de eddig semmi.

Én is érdeklődöm,a labornál mennyire voltak szigorúak?

2019. dec. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:

Szigorúbbak voltak, mint a beszédkészségnél.


Az utóbbinál annyira lámpalázas voltam, hogy az egész párbeszéd alatt gagyogtam vagy öt rövidke mondatot, ahogy kijöttem azon görcsöltem, hogy "jaj, csak legyen meg a legalább 40%, majd a laboron kompenzálok", erre 65%-t adtak.


A labornál éppen fordítva történt: a lejátszott szövegek majdnem egészét tökéletesen értettem (az utóbbi egy évben naponta legalább egy órát hallgattam angol nyelvű müsorokat), szépen, hosszasan kifejtve válaszoltam minden kérdésre, legalább 80%-al kalkuláltam, ezek után pedig nem akartam elhinni, hogy csak 60%-t adtak.


Mindegy, a szóbelim végülis meglett, viszont az írásbelin meghúztak (ha megadták volna a laborra a legalább 80%-t, akkor meglett volna a komplex, de mindenkitől azt hallom, hogy felesleges az origónál fellebezni, így hát most készülök a januári írásbelire).

2019. dec. 25. 16:11
 56/59 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Most kicsit elkezdtem izgulni,mert hasonló a beszéd készség eredményem és a laborom is hasonlónak érzem. (Hosszú válaszokat irtam,csak pár helyen volt bizonytalanság,reszpontokra ott is számítok) Összességében bizakodom, hogy legalább a sikeres szobelire elég lesz.
2019. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

Nekem a fordításom húzták le abszolút indokolatnaul. Én sem fellebeztem (40 pontom lett), csak megtekintettem a javítást, és majdnem szóról-szóra azt írtam le, mint amit ők. Ennek ellenére tele hiányjelezték az egész szövegem...


Ha még egyszer elhasalok, akkor megyek a BME-re vagy valahova máshova.

2019. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim válasza:
egyetértek a kérdés feltevőjével. Én nagyon jónak éreztem az írásbelit. pl. plusz információkat is írtam az első feladathoz. mindent kétszer elolvastam mégis meghúztak.
2019. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim válasza:
Sziasztok! Akinek sikerest írt annak sikeres is lett a végleges?😊
2020. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!