Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miből, milyen fokon van...

Miből, milyen fokon van nyelvvizsgátok?

Figyelt kérdés
Mennyi van? Esetleg valami ritka/ különös nyelvből? Ha van több felsőfokú, akkor melyiket és hogyan tudjátok fent tartani a szintet? Melyikkel mire mentetek?

2020. máj. 23. 22:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Angolból egy közép, anno tanultam spanyolt, de olyan szörnyű tanárom volt suliban, hogy teljesen elvette a kedvemet a nyelvtanulástól.

22/L

2020. máj. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Angol C1 (ez az egyetlen egy nyelv, amit tényleg jól értek és használok), német B2 (úgymond "kötelező" volt megcsinálni középiskolában, de sosem használtam és egy büdös szót nem is tudok németül, tehát ez tényleg csak a papír kategória) és kínaibók van egy HSK4-em és szeretnék majd egy B2 Origót (de ezt mondjuk nem érzem annyinak személy szerint).
2020. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%

Angol B2, Német B2

Most készülök a Német Goethe C1-re és a közeljövőben szeretnék angolból is egy C1-et letenni.

2020. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Én angol C1-et szereztem 15 évesen, most 18 évesen tervezem a spanyol B2-t, és valamikor a közeli jövőben esetleg egy német B2-t.
2020. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Olasz C1, angol B2-C1 közötti IELTS. Most megyek IELTS Academicre, illetve spanyol is ment B2 szinten, de nem használom.
2020. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 MDaniel98 ***** válasza:
Angol C1. Kéttannyelvűbe jártam, úgyhogy nem tűnt annyira nehéznek. A 30 fős osztályból 29-nek meglett.
2020. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok

Igen, kéttannyelvűbe járok, így ad felsőfokot:)

2020. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Angol középfok. Anglisztikán vagyok, úgyhogy a diplomával meglesz a felsőfok.

Illetve nagyon szeretném németből felhúzni magam B2-re, hogy nyelvvizsgát tegyek, de a gimis nyelvoktatás pont eléggé elvette tőle a kedvem ahhoz, hogy alig tudjam rávenni magam a tanulásra.

2020. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Angol- szlovák középfok, 19 vagyok

Most kezdtem csehbe, franciába

2020. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok: Szlovákból C1 közelbe lassan gyúrhatnék,angol inkább erősebb B2, de nem szeretem annyira, viszont azt is igyekszem fejleszteni

Szlovákkal? Fordítottam már fiatalként egy fesztiválon szlovákoknak (elég jó pénzt kaptam), túrázok a Tátrában, szeretem Szlovákiát,így nagyon hasznát veszem. Hihetetlenül szeretem a nyelvet,rengeteg élményt és embert kaptam... hiedelmekkel ellentétben a szlovákok nagyon jófejek ha te is az vagy. Hosszú a listája a morális értékeinek. Logikát adott, megismertem jobban önmagam.

Az angol meg ugye mindenhova hasznos volt, több Angol barátom is van.

Franciával nem tudom mit kezdek, egyenlőre hobbi egy jó nyelvtanulási lehetőség miatt (nagyon jó árban tanulhatok így belekezdtem)

Minden nyelvvel több leszek, azt érzem

2020. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!