Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelven lenne érdemes...

Melyik nyelven lenne érdemes megtanulnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Felszeretnék az angol mellé venni egy második nyelvet. Gondolkoztam a spanyolon, francián, svéden és csehen. Szerintetek melyiket lenne érdemes elkezdenem tanulni? Válaszaitokat előre köszönöm!:-)

2020. jún. 30. 09:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha csak hobbiból akkor szinte teljesen mindegy

Ha azt is nézed,hogy mennyire tudsz vele elhelyezkedni szerintem francia mive kevesen beszélik Magyarországon ugyanakkor Franciaország világhatalom,Afrika az egyik legnagyobb gazdaság illetve az atlanti és csendes-óceánia szigetek sem rosszak

2020. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%

eskü nem értem ezt a spanyolos cuccot.. oké, mexikó, brazília, meg bavándorlók az usában, de ettől hogy lesz ilyen fontos világnyelv?

a frankofón világ felölel öt kontinenst, cserekapcsolatok, lehetőségek, támogatások, a francia állam égisze alatt... a kereskedelem, a diplomácia, a szállítás és a közlekedés nyelve, ha még csak hobbiból kezded is, egyszer valahol jól jöhet.

2020. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12:Vegyipar (pl professzionális hajápolás), divat, zöldség- és gyümölcsimport, turizmusban eléggé lényeges a spanyol.
2020. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%

12-es a spanyol divatosabb nyelv jelenleg

Ezekben a dolgokban nem kell logikát keresni :D

2020. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%
jó 13, értékelem hogy egyikben sem vagy benne... de amúgy csak nyugodtan, ha más nem nézhetsz vele violettát vagy mifrancot spanyolul
2020. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%
Előbb azt döntsd el, hogy mik a további terveid. Ha sokat akarsz utazni távoli országokba, akkor spanyol, kínai, japán. De ha konkrétan valahova dolgozni, akkor az adott ország nyelvét. Ha csak ahhoz kell, hogy legyen egy második nyelvvizsgád a diplomához, és nem akarod használni, akkor az eszperantó egy nagyon könnyen tanulható nyelv.
2020. júl. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Na...12es mióta beszélnek spanyolul braziliában?....wow...ma is tanultam valamit...
2021. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!