Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék készülni angol...

Hogyan tudnék készülni angol szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés

Megvannak adva a témák, de egyelőre annyit tudtam csinálni, hogy összeírtam melyik részhez mit lehetne elmondani, mert nem vagyok túl jó a rögtönzésben. De gondolom vannak valami támpontok a tételen, amit célszerű tartalmaznia a feleletnek,. De akkor majdnem hogy felesleges volt csinálnom eddig bármit is, ha egyszer úgy is ott vannak.


Lényegében annyit tudok csinálni, hogy fejben átgondolom a témákat?

Ti hogy készültetek vagy készültök?


2020. nov. 22. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Az összeírással csak jót tettél, mert így biztosan hozzá tudsz majd szólni minden témához!

Sokat segíthet, ha szerzel egy tanulótársat akivel tudtok angolul beszélni a témákról. Valamint (én a némettel vagyok képben, de az angol gondolom ugyanúgy működik) interneten is van fent 1-1 példa, hogy hogyan néz ki egy szóbeli felépítése. Pl.:

I. Kérdések egy témáról

II. Egy állítás mellett érvelés

III. Beszéd egy képről

2020. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!