Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jarok mar egy joideje nyelvtan...

Jarok mar egy joideje nyelvtanarhoz de mar semmi kedvem a nyelvet tanulni. Inkabb anyamek vannak odaig h probaljam meg a nyelvvizsgat de alapbol nem fogok egyetemre menni csak kepzest tanulok meg de a kepzesemhez nemkell. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

20/l

Vilageletemben utaltam tanulni. Dolgozni meg nem dolgoztam de ahoz elkene mar koltoznom plusz protekcioval jutsz be mindenhova itt es csak kisebbseg dolgozik a gyarakban...en meg nem olyan kepzest vegzek


2020. dec. 6. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedved tanulni, dolgozz. Lehet, hogy anyagilag jobban jársz, mint bizonyos diplomások, ha ügyes vagy.
2020. dec. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak ugye meg varok h legyen meg a kepzesrol a bizim..bar mar van egy okjm☺
2020. dec. 6. 14:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Dolgozni tudsz részmunkaidőben bizi nélkül is. A nyelv pedig a későbbiekben is jól jöhet, azt tudnám javasolni, hogy a tanárral válasszatok ki egy könnyű nyelvvizsgát, feküdj rá és pár hónap múlva szabadulhatsz ettől az egésztől.

Az a jó a nyelvben, hogy nem feltétlenül kell leülni és tanulni, mehet sorozattal, filmekkel, zenével, bármivel(pl, ha főzöl olvashatsz angolul receptet és azzal is fejlődsz). Ha körbe veszed magad vele, egyszerűbb. :)


A nyelvvizsga elsősorban nem a diploma miatt fontos. Meg sokan örülnének, ha megengedhetnék a magántanárt, azért értékelhető, hogy a szüleid kitartóan támogatnak ebben.

Volt ismerősőm, aki 25+ kezdett egyetemet és akkor kellett elkezdenie a nyelvet is, és, hát nem volt könnyű menet.

2020. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oroszt tanulok.
2020. dec. 6. 16:13
 5/9 A kérdező kommentje:
Angolbol majdnem megbuktam
2020. dec. 6. 16:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaz,nem fogalmaztam elég tág körben. Tehát az adott nyelvre értsd, amit írtam. :) Elnézést.
2020. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja semmi baj
2020. dec. 7. 10:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is tedd oda magad és pár hónap után tegyél le egy nyelvvizsgát, magadért meg tiszteletből a szüleid iránt, akik eddig pénzt öltek, gondolom nem is keveset, abba, hogy jobb esélyekkel indulhass.

Bár a kérdés az, hogy ha ennyire utálod a nyelveket, miért jártál eddig magántanárhoz?

2020. dec. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szuleim miatt de am erdekel is a nyelv meg nem is
2020. dec. 9. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!