Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Párhuzamosan B2-es gazdasági...

Párhuzamosan B2-es gazdasági angolt és C1-es szintű "sima" angolt van értelme tanulni? Ennyi infót be tud fogadni az agy?

Figyelt kérdés
Középfokú nyelvvizsgám van már. Munkanélküli vagyok, és őáltaluk járhatok heti 15 óra gazdasági angolra (5x3óra). Mivel más feladatom nincs, mint tanulni, elkezdenék párhuzamosan egy felsőfokú tanfolyamot heti 2-3 alkalommal. Szerintetek lehet bírni?

2021. márc. 25. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Lazán. Az angol könnyű nyelv.
2021. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a nyelv, akkora gondot nem okozhat. Ha két különböző lenne, akkor lehet, kevernéd, így meg támogatja egymást a két tanfolyam.
2021. márc. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, köszönöm a megerősítést. Egyik ismerősöm bizonytalanított el egy kicsit. Hosszú távon mindenképpen jó befektetés lesz egy felsőfokú nyelvtudás.
2021. márc. 25. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A "sima" C1 tele van business jellegű témákkal, tehát lényegében ha C1-re készülsz, már megvan a B2 business is.
2021. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!